šeštadienis, liepos 4 d.
Moteris paauglį išprievartavo pasinaudojusi savo svoriu
tiesa.com

Teismo nuosprendį išgirdo britė, kuri Hull’o mieste į savo namus įsiviliojo ir seksualiai išnaudojo nepilnametį berniuką, kuris negalėjo jai pasipriešinti dėl užpuolikės kūno sudėjimo.

Nicola Fox (33 m.) artimiausius 4 metus turėtų praleisti kalėjime – tokią bausmę britei skyrė Hull’o karūnos teismas už tai, kad moteris išprievartavo 13-metį berniuką.

Teismo proceso metu paviešinta, kad N. Fox savo auką į savo namus Hull’e įsiviliojo tuomet, kai jis ėjo pro pro šalį: ji pakvietė berniuką „pasikalbėti“, o kai šis įėjo vidun, šeimininkė užtrenkė duris ir užtraukė užuolaidas bei parvertė jį ant lovos svetainėje.

Kai berniukas atsistojo ir pabandė išeiti, N. Fox duris užrėmė stalu ir vėl parbloškė paauglį ant lovos ir prispaudė jį savo svoriu – apkūni moteris sveria kur kas daugiau nei jos auka. Viena ranka ji laikė vaiko rankas, kita – nuplėšė apatinius ir prievarta atliko lytinį aktą nepaisant to, kad berniukas priešinosi, verkė ir maldavo liautis.

„Buvo aišku, kad jis to nenori, o N.Fox į jo prašymus atsakė agresyviu tonu liepdama nustoti verkti“, – teismui pasakojo prokurorė Claire Holmes.

Anot jos, tokia pirmoji 13-mečio seksualinė patirtis gali atsiliepti jo ateičiai – berniukas prarado pasitikėjimą savimi, vengia bendrauti, tapo uždaras.

Be to, jis ne iš karto kreipėsi į teisėsaugą, mat N. Fox paauglį bandė įtikinti, kad niekas juo nepatikės, mat ji yra moteris.

„Pasakysiu, kad tu to norėjai“, – tokią žinutę socialiniame tinkle atsiuntė savo savo aukai N. Fox.

„Net po visko, kas įvyko, tu nepalikai berniuko ramybėje. Pasinaudojai tuo, kad esi moteris, atėmei iš jo nekaltybę“, – skirdamas bausmę sakė teismo teisėjas.

N. Fox taip pat bus įtraukta į seksualinių nusikaltėlių registrą. Ji teismo posėdžio metu tik purtė galvą ir pasakojo nusikaltimo dieną girdėjusi kažkokius balsus, tačiau jie neliepė jai pulti berniuko.

2017 09 11 12:50
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt