trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Moteris pasisiūlė sukurti finansinės paramos rinkimo grupę neįgaliai mergaitei, tik pinigus pasiliko sau
tiesa.com
twitter nuotrauka

Tracey Smith pasisiūlė Sue Baxter, neįgalią trijų metų amžiaus dukrytę auginančiai mamai sukurti paramos rinkimui skirtą platformą. Sue Baxter dukrytė serga IDP - itin reta genetinės mutacijos sukelta liga, primenančia cerebrinį paralyžių.

Sulaukusi žinutės iš moters, pasisiūliusios padėti rinkti finansinę paramą sergančiai jos dukrai, mama manė, kad rado savo angelą sargą.

36-erių metų mamai labai reikėjo specialios lovos augančiai mažylei Katie. Katie liga - ypatingai reta, manoma, kad pasaulyje ji buvo diagnozuota tik 25 kartus.

Kai Tracey Smith atrašė į jaudinantį Sue Baxter skelbimą socialiniame tinkle, prašiusį padėti surinkti £3,000 reikalingus specialiai lovytei nupirkti, Katie mama manė, kad ji - tikras angelas ir buvo labai labai dėkinga.

Tačiau penkių vaikų mamai teko skaudžiai nusivilti - susirinkusi jos dukrytei geraširdžių žmonių atsiųstas aukas penkiasdešimtmetė Tracey ėmė ir pabėgo.

Prasidėjo tikras košmaras - žmonės, kurie aukojo pinigus trejų metukų Katie sukėlė tikrą pykčio audrą, nes manė, kad tai mergaitės mama iš jų apgaule išviliojo pinigus - buvo paaukoti £5,000.

Policijai prireikė keturių metų, kad pagautų T. Smith.

Sue pasakojo, kad pasitikėjo Tracey kaip artima drauge, o šiai jas išdavus šeimynai teko dėti į kojas - žmonės buvo tokie pikti.

Prieš Katie išvystant pasaulį Sue jau augino keturias atžalas: Sarah, 20-ties, Charlie, 16-kos, Millie, 14-kos ir 10-ties Lacey. Katie gimė 2010 metais. Praėjus vos kelioms dienoms po jos gimimo Katie pradėjo purtyti siaubingi traukuliai.

Sue ir jos vyras Dan iš pradžių išgirdo, kas Katie serga autizmu, negirdi viena ausyte ir serga epilepsija. Tada, praėjus trims su puse tyrimų kupinų metų jai buvo nustatyta IDP.

Mergaitės kojytės tokios silpnos, kad ji greičiausiai niekada nevaikščios, jai - miego apnėja, tad užmigusi gali nustoti kvėpuoti - kad taip nenutiktų, jos tėvai keldavosi Katie patikrinti apie 7 kartus kasnakt.

Kartais traukuliai ją purtydavo ir penkis kartus iš eilės. Tai reiškia, kad mergaitei augant jai prireikė specialios medicininės lovelės, kuri užtikrintų, kad traukulių tampoma Katie neiškristų iš lovos.

Šeimą pribloškė jos kaina - tokia lova kainuoja apie £3,000. Sue, pasakojo, kad jų šeima, gyvenanti Freshwater, Isle of Wight vos suduria galą su galu, tad tiek pinigų patys sukrapštyti nepajėgė.

Būtent tada jiems padėti ir pasisiūlė T. Smith. Kai moteris pradingo su pinigais šeimai tiesiog nusviro rankos, o juos užpuolė ir dosniai aukoję žmonės, kurie nusprendė, kad šeima juos apgavo.

Žmonės apspjaudė Sue gatvėje, grasino jai ir išmušė namo langus. Dano motociklo ratai puvo perpjauti. T. Smith rasti ir pristatyti teismui pavyko tik pernai metais. Pagaliau moteris buvo nubausta - jai skirta sumokėti £1,000 kompensaciją.

Katie šį pirmadienį sueis devyneri.

2019 04 07 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt