trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Moteris savo lovoje rado ją persekiojusį vyrą
tiesa.com
Pixabay.com
Asociatyvi nuotrauka

Vienam moters persekiotojui apribojanti nutartis skirta už tai, kad jis slapta pasidarė aukos namų rakto kopiją ir naktį įsiropštė į jos lovą.

45-erių Stuartas Cosgrave’as, kaip teigia Metro.co.uk, įėjo į moters butą ir stebėjo, kaip ši miega, buvo pasakojama Portsmouth karūnos teisme.

Vieną vakarą išsigandusi auka „nubudo naktį jausdama, lyg kažkas jai glostytų galvą“. Pasirodo, jai nesivaideno. Lovoje su ja gulėjo S. Cosgrave’as.

Iš Southsea, Portsmouth kilusi moteris teisme pasakojo po to įvykio „vis dar negalinti nusiraminti“.

S. Cosgrave’as, kurį auka pažinojo, iš pradžių turėjo moters buto raktą, tačiau jis iš jo atimtas netekus pasitikėjimo ir be jos žinios pasidarius rakto kopiją.

Teisme paaiškėjo, kad vyras, įsibrovimų metu, taip pat pavogė ne vieną moters apatinių porą.

Tai jau ne pirmas kartas, kai S. Cosgrave’as lankėsi teisme. Pernai vyrui buvo įteiktas perspėjimas dėl grasinimo trumposiomis žinutėmis ir pareikšti kaltinimai persekiojimu.

Stuartą ginantis advokatas Danielis Reilly sakė, kad jo klientas gailisi savo veiksmų ir to, kokį stresą sukėlė moteriai.

S. Cosgrave’ui įteikta dvejų metų apribojanti nutartis, kuri reiškia, jog vyras negali jokiu būdu bandyti susisiekti su auka ar patekti į gatvę, kurioje ji gyvena.

2019 09 10 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt