šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Motina užstojo prie jos dukrų priekabiavusį patėvį
tiesa.com

Moteris užstojo savo vyrą, kuris dešimtmetį seksualiai priekabiavo prie jos dukterų, – pranešė naujienų portalas metro.co.uk.

50-ies Frances Patterson teigė, jog jos vyras Joe’ius Pattersonas yra visiškai nekaltas, po to, kai buvo pripažinta, jog vyras nuo 1996 iki 2006 seksualiai išnaudojo dvi savo podukras – Emmą ir Vanessą Witherow.

F. Patterson pasakojo įsitikinusi esą: „Aš suteikiau gyvybę šėtonams. Negali būti, jog šitaip besielgiantys asmenys gali būti mano dalis. Vienintelė priežastis, kodėl aš savo vyrą ginu, nes žinau, kad jis nieko blogo nepadarė.“

55-erių J. Pattersonas, buvo suimtas praėjusiais metais savo namuose, Thurles mieste, Airijoje, po to, kai jo podukros, 28-erių Emma ir 24-erių Vanessa, pranešė apie patėvio elgesį policijai.

Teisme buvo papasakota daugybė baisių dalykų apie J. Pattersoną ir tai, kaip visus 10 metų kentėjo jo podukros. Pirmadienį vyrui paskirta šešerių su puse metų kalėjimo bausmė.

Merginų motina tvirtino, jog biologinis dukrų tėvas, kuris praėjusiais metais mirė nuo širdies smūgio, nuteikė dukras prieš ją ir jos dabartinį vyrą.

2015 11 11 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt