ketvirtadienis, spalio 1 d.
Name rastas vienuolikmečio kūnas - tragišką įvykį supa keistos aplinkybės
tiesa.com
socialinių tinklų nuotrauka

Sekmadienio naktį policija aptiko vienuolikmečio Brooklyn Colbert palaikus - vaikas buvo patyręs daugybinius sužalojimus.

Dailaus veido, žvitrių akių berniuko kūnas buvo aptiktas name, Ballynanty, Limerick, Airijoje.

Apžiūrėjus vaiko kūnelį buvo nustatyta, kad vienuolikmetis buvo brutaliai užpultas ir sumuštas, jo kūną nusėjo daugybiniai sužalojimai.

Pasak spaudos ant namo durų rankenos pastebėta kraujo, teismo medicinos ekspertai apžiūrėjo įvykio vietą, o į policiją kreipėsi 26 metų amžiaus vyras, pažinojęs berniuką ir pasisiūlęs padėti pareigūnams tiriant šį nusikaltimą.

Kaimynė teigė, kad name gyveno tik berniukas su mama, teigė vaiką buvus ramų, labai draugišką ir mielą, mamai Soniai Aylmer jis buvo visas pasaulis.

Vietiniai teigia, kad berniuko tėvas - gerai žinomas futbolininkas Wayne Colbert.

Brooklyno mirtis labai sukrėtė vietos bendruomenę, berniuko šeimai užuojautą išreiškė šimtai žmonių, visi pasakoja, kad vaikas buvo itin mielas, tvarkingas, stropus ir draugiškas.

Garda kreipėsi pagalbos į visuomenę, jei tapote įvykio liudininku ar galite suteikti policijai vertingos informacijos apie šį įvykį susisiekite su Garda telefono numeriu 061-456989, Garda konfidencialiu numeriu 1800-666-111 arba bet kuriuo kitu jums priimtinu būdu.

2019 11 05 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt