šeštadienis, birželio 6 d.
Naujas posūkis dingusios studentės byloje: suimtas įtariamasis - mėsos fabrike dirbantis lenkas
tiesa.com
facebook nuotrauka

Suimtas Pawel Relowicz, 24 metų amžiaus mėsininkas, įtariamas Libby Squire pagrobimu. Merginos dar vis ieškoma, tačiau rasti ją gyvą lieka vis mažiau vilties.

Pawelo mama Marzena susisiekė su dienraščiu The Sun iš savo namų Lenkijoje. Ji teigė, kad tam, kad Libby grįžtų namo sveika ir gyva paaukotų net savo gyvybę.

Ji taip pat sako, kad jos sūnus Pawelas tikrai negali būti kaltas: Jis kepa pyragus, yra religingas berniukas, bijo kraujo ir žiaurumo. Aš įsitikinus, kad jį paleis” Pawelas užaugo Warszewice, o Didžiojoje Britanijoje gyvena jau penkis metus. Lenkijoje vaikinas nebuvo teistas.

Draugai pasakoja, kad paskutinį kartą Lenkijoje jie jį matė prieš metus, su dviem vaikais ir žmona. Tiesiog neįmanoma, kad Pawelas būtų ką nors padaręs tai mergaitei - jis nekenčia kraujo - vaikystėje įsipjovęs taip graudžiai verkdavo. Buvau labai nustebus kai priėmė mėsininko darbą - jis labai jo nenorėjo, bet juk reikėjo išlaikyti žmoną ir vaikus”.

Aš meldžiuosi, kad Libby saugiai grįžtų į tėvų glėbį. Labai daug apie juos galvoju”. Kai kurie dienraščiai teigia, kad Pavelas užsiiminėjo smurtiniais sportais, kovos menais, tačiau jo mama portalui the Sun tai neigia:  kartais jis žaisdavo futbolą ar nueidavo pasportuoti į sporto salę, bet tikrai neužsiėmė kovos menais” Pawelas turi septynis brolius ir seses, kurie, pasak mamos, jam labai artimi.

Vakar paskelbta informacija, kad dviejų vaikų tėvas išties pasisiūlė pavežti Libby namo, kai pamatė girtą, verkiančią merginą stovint šalikelėje. Pawelo sesuo Paulina, gyvenanti Norvegijoje sakė:  jis vairavo ir pastebėjo mergaitę verkiant, tad sustojo paklausti kas nutiko ir pasiūlyti pavežti ją namo”.

Šeima sako, jog galimas daiktas, kad Pawelas teikė neoficialias taksi paslaugas - šeimai stigo pinigų. Manome, kad jis neprisistatė policijai kaip liudininkas, nes bijojo, kad bus suimtas už nelegalias taksi paslaugas”.

Neatsiradus įrodymų Pawelas bus paleistas rytoj 21:00 vietos laiku.

Libby Squire dingo daugiau nei prieš savaitę, Hullo mieste.

2019 02 09 16:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt