trečiadienis, sausio 27 d.
Naujausia vagysčių tendencija Rytų Londone glumina
tiesa.com

Rytinėje Londono dalyje pastebima nauja vagysčių tendencija,sunku patikėti, kokie daiktai sudomino ilgapirščius 21-ajame amžiuje.

Newhamo savivaldybės ribose pastaruoju metu padaugėjo pranešimų apie dingusias… plytas. Ne vienas vietos gyventojas pasigedo mūrinės sodo ar kiemo tvorelės – jos išardomos dėl plytų, kurias, kaip teigiama, galima pelningai parduoti – po 3 £ už vieną.

Teigiama, kad nukentėjusiųjų, kurie kreipėsi į policiją, pavogta apytikriai 500 plytų. Policija pradėjo tyrimą, tačiau kol kas įtariamieji nesulaikyti.

„Neįtikėtina, tvorelė stovėjo čia nuo to laiko, kai buvo pastatyta kartu su namu. Bet atėjo 21 amžius ir tvorelė išgaravo per naktį“, – širdo vienas iš nukentėjusiųjų Willas Fisheris, gyvenantis Capel kelyje.

Pastebima, kad vagiamos tik klasikinės Londone pagamintos ir itin kokybiškomis laikomos raudonos molio plytos.

Billis Fenechas, pastatų griovimo darbais užsiimančios bendrovės „BGF Demolition“ atstovas aiškina, kad šios plytos yra vertingos todėl, kad šiuo metu jau sunku rasti tinkamos žaliavos jų gamybai – tokio molio paprasčiausiai nėra. Verslininkas skundžiasi, kad vagišių darbeliai kenkia jų reputacijai.

„Žmonės mato, kad mūsų transportas veža daugybę plytų, tai meta šešėlį ant mūsų“, – sakė jis.

Tuo tarpu Stratforde esančios statybų bendrovės ekspertas Michael Athienitis paaiškino, kodėl plytos tokios vertingos.

„Įprastai plytos parduodamos po 1000 vienetų pakuotėje, kurios kaina – 1500 £. Taigi, po 1,5 £ už vieną.

Tačiau žmonėms tiek plytų nereikia – standartinei kiemo tvorelei užtenka apie 350 plytų, todėl jie perka būtent tiek, kiek reikia.

Pastaruoju metu Londone griaunama vis mažiau pastatų ir panaudotų plytų gauti vis sunkiau. O pavogti jas – lengiau nei įsilaužti į namus, vagys nėra kvaili“, – įžvalgomis apie vagystes dalijosi ekspertas.

2016 04 29 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt