antradienis, rugsėjo 29 d.
Naujiena Hitrou oro uoste: saugumo patikrinimai taps greitesni ir kokybiškesni
tiesa.com
Twitter.com, Heathrow Airport

Iš Hitrou oro uosto keliaujantys žmonės galės iš savo krepšių nebeišimti visų skysčių ir kompiuterių, nes netrukus bus įmontuoti nauja įranga, galinti krepšiuose parodyti šiuos daiktus, rašo Bbc.com.

Per kitus ateinančius keletą metų oro uoste planuojama įdiegti naujus kompiuterinės tomografijos apsaugos skenerius, kurių vertė siekia net 50 mln. svarų sterlingų.

Technologija, labai panaši į kompiuterinės tomografijos aparatus, naudojamus ligoninėse, leidžia aiškiai pamatyti visą krepšio turinį. Ekrane matomi 3D vaizdiniai apsaugos darbuotojų gali būti apžiūrėti iš įvairių pusių, siekiant įsitikinti, ar krepšyje esantys daiktai nėra pavojingi.

„Ši naujausia tehcnologija ne tik užtikrins saugumą oro uoste, bet ir leis keliautojams daugiau dėmesio sutelkti į pačią kelionę, o ne pasiruošimą apsaugos patikrinimams“, – sakė vyr. Hitrou oro uosto operacijų vadas Chrisas Gartonas.

„Mūsų prioritetu vis dar išlieka keleivių saugumas, o ši programa aiškiai įrodo, kad tam mes skiriame didžiausią dėmesį“, – pridūrė aviacijos ministrė Charlotte Vere.

Ši technologija jau sėkmingai naudojama JAV Atlantos Hartsfield-Jackson ir Čikagos O’Hare oro uostuose.

2019 06 06 06:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt