sekmadienis, rugsėjo 27 d.
Naujienos iš „Ferrari“ stovyklos
tiesa.com

Šią savaitę pasiekė naujienos ir iš dar vienos „F-1“ komandos stovyklos. „Ferrari“ ekipa atsisakė Felipe Massa‘os paslaugų. Ši žinia pagaliau patvirtinta oficialiai, o gandai sklandė jau kurį laiką. Manoma, kad realiausias kandidatas užimti F. Massa vietą yra suomis Kimmi Raikkonenas. Tai jau patvirtino BBC, tačiau kol kas oficialių pranešimų iš komandos dar laukiama.

Patvirtindamas žinią apie savo išėjimą F. Massa dėkojo komandai už pergales ir palaikymą svarbiais momentais. Jis taip pat prižadėjo padaryti viską, kas nuo jo priklauso, kad likusiose septyneriose rungtynėse „Ferrari“ pozicijos sustiprėtų. Dabar jo tikslas – nauja komanda, tačiau kur pilotas patrauks, kol kas neaišku.

Pasklidus gandams apie galimą K. Raikkoneno sugrįžimą imta kalbėti apie tai, jog tuo būtų itin nepatenkintas Fernando Alonso, kuris galbūt net paliktų italų komandą. Tačiau pats ispanas teigia, jog neketina trauktis iš „Ferrari“. Tačiau sportininkas tokius gandus paneigė. „Tai – gyvenimo būdas. Mano komanda–yra mano antroji šeima, mano draugai“, – sakė jis.

„Lotus“ greičiausiai nepavyks išlaikyti K. Raikkoneno. Komanda turi finansinių bėdų, ir jau kurį laiką jų išspręsti nepavyksta. „Tiesa“ jau rašė, kad į suomį pretendavo ir „Red bull“, bet pasirinko kitą lenktynininką – perspektyvųjį Danielį Ricciardo, kuris šį sezoną priklauso „Toro Roso“. D. Ricciardo bus Marko Webberio pamaina.

2013 09 12 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt