pirmadienis, liepos 13 d.
Naujos „Ryanair“ taisyklės nuliūdins daugelį
tiesa.com

Nuo lapkričio dar labiau sutrumpės terminas, skirtas užsiregistruoti į pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ skrydį. Papildomai susimokėjus, laikas bus prailgintas.

Šiuo metu užsiregistruoti galima likus savaitei iki skrydžio, o nuo lapkričio visi keleiviai, kurie už papildomą mokestį neįsigijo konkrečios sėdėjimo vietos lėktuve, galės registruotis tik keturias iki kelionės, vėliausiai – 2 valandas iki skrydžio.

Tai reiškia, kad vykstant į ilgesnę nei 4 dienų kelionę registruotis teks du kartus, o keliaujant į šalis, kurių oro uostuose vis dar nėra techninių galimybių įlaipinimo pasų nuskenuoti nuo išmaniųjų renginių ekranų, juos teks papildomai atspausdinti.

Nauja tvarka palies didesnę dalį šios bendrovės keleivių, mat tik retas susimoka už tai, kad jam būtų rezervuota konkreti vieta lėktuve, likusiesiems jos paskirstomos atsitiktinai.

Susimokėjusiems 6 svarus sterlingus už konkrečią vietą, tebegalios savaitės trukmės registracija. „Ryanair“ teigia, kad taip siekiama plėsti spektrą paslaugų tiems, kurie moka papildomai, tačiau yra ir kita nuomonė – bendrovė tiesiog nori pasipinigauti apsunkindama keliones tiems, kurie moka pigiau.

Be to, „Ryanair“ pirmadienį pranešė, kad euro atžvilgiu ženkliai susilpnėjęs svaro sterlingo kursas turės tiesioginę įtaką bendrovės pelnui. Aktyviai prieš „Brexit“ agitavusi airių kompanija prieš referendumą taip pat buvo įspėjusi, jog Jungtinės Karalystės pasitraukimas iš Europos Sąjungos turės neigiamos įtakos pigių skrydžių mėgėjams.

Nauji reikalavimai nuomojamiems kambariams

Šiaurės Airija nori ypatingo ES statuso

2016 10 18 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt