sekmadienis, liepos 5 d.
Neapsikentę londoniečiai protestavo dėl nežmoniškų transporto kainų
tiesa.com

Pirmadienį Londono traukinių stotyse vyko streikai dėl aukštų bilietų kainų. Kaip skelbė Independent.co.uk, Londono gyventojai keliaudami traukiniais yra priversti mokėti šešis kartus daugiau nei kitų Europos miestų gyventojai.

Atliktas tyrimas atskleidė, kad Didžiosios Britanijos sostinėje gyvenantys žmonės šiai paslaugai išleidžia 13 proc. savo metinių pajamų, kai tuo tarpu Italijos gyventojai išleidžia 2 proc., Ispanijos – 3 proc., o Vokietijos – 4 proc. metinio uždarbio. Tyrimas buvo orientuotas į vidutinę algą gaunantį Jungtinės Karalystės (JK) gyventoją, kuris kiekvieną mėnesį bilietui iš Chelmsfordo į Londoną išleidžia daugiau nei 300 svarų.

Į traukinių stotis streikuoti susirinko Londono traukinių paslaugomis besinaudojantys gyventojai, profesinių sąjungų nariai ir darbuotojai. Jie išreiškė didelį nepasitenkinimą dėl savaitgalį dar labiau išaugusių traukinių bilietų kainų.

Profesinių sąjungų atstovai teigė, jog ministrai turi suklusti ir imtis veiksmų, neleidžiančių savavališkai veikti privačioms traukinių kompanijoms. Anot jų, dėl susiklosčiusios padėties kaltas nesėkmingas privatizacijos procesas. Traukinių paslaugų tiekimas turėtų priklausyti ne privačiam, o valstybiniam sektoriui.

2016 01 05 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt