antradienis, liepos 7 d.
Negailestinga ugnis prarijo ir nuo jos bėgantį mažylį
tiesa.com

Tęsiasi tragiško daugiaaukščio gaisro tyrimas bei aukų identifikavimas. Viena iš jų – mažametis berniukas, kuris bandė gelbėtis, tačiau jam nebuvo lemta išgyventi.

Birželio 14-osios naktį Grenfell Tower vadinamame 24 aukštų daugiabutyje Vakarų Londone nusinešė iš viso 79 gyvybes, kai kurie palaikai sudegė neatpažįstamai.

18 iš žuvusiųjų jau identifikuota. Paskutinioji atpažinta auka – vos 5 metukų Isaac’as Paulos’as. Berniukas su šeima gyveno 18-ajame namo aukšte ir, kaip rodo tyrimas, laiptais bandė pasiekti išėjimą iš pragaru virtusio pastato, tačiau nespėjo pasiekti net pusiaukelės – jo palaikai rasti 13 aukšte.

Berniukas yra jauniausia gaisro auka.

"Visi pasiilgsime savo malonaus, energingo, dosnaus mažo berniuko. Jį mylėjo draugai ir šeima. Mes jo pasiilgsime amžinai, bet žinome, kad juo dabar rūpinasi Dievas ir jis saugus danguje“, – pranešimą išplatino gedinti vaiko šeima.

Oficialiai patvirtinta, kad gaisras kilo 4-ajame pastato aukšte esančiame bute užsidegus šaldytuvo šaldikliui, ugnis išplito patalpose ir persimetusi į išorę greitai išplito dėl daugiaaukščio renovacijos metu naudotų degių apdailos detalių.

Patvirtinta gaisro daugiaaukštyje priežastis

2017 06 28 07:30
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt