šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Negavus vietos mokykloje - išleidžia tūkstančius kelionėms
tiesa.com

Kasdienei kelionei į mokyklą dviejų vaikų mama išleidžia tūkstančius po to, kai jos sūnus buvo nepriimtas į keturias pradines mokyklas arčiau namų dėl vietų stygiaus, - pranešė portalas mirror.co.uk.

Sužinoję, kad keturmetis sūnus „dėl išskirtinai didelės paklausos” nebuvo priimtas į keturias vietines rajono mokyklas, Louise Beard ir jos vyras Byronas persigando.

Dabar kas rytą moteris turi keliauti 50 mylių į Kings Hill rajoną Kente.

Vadybininke pietų Londone dirbanti moteris pirmiausiai į mokyklą nuveža sūnų ir tuomet šalimais esantyje darželyje palieką dukrą. Tuomet moteris pastato mašiną artimiausioje stovėjimo aikštelėje ir traukiniu atgal grįžta į pietų Londone esantį Bromley rajoną vos už kelių myliu nuo jos namų.

Pasibaigus darbo dienai, moteris turi ir vėl įveikti tą patį atstumą. Šeima paskaičiavo, kad kelionė kasdien atsieina apie 100 svarų.

Nuo praėjusių metų rugsėjo, kai berniukas pradėjo eiti į mokyklą, šeima jau išleido 12 tūkst. Šie pinigai buvo išleisti automobilio benzinui, stovėjimo aikštelėms, auklėms ir darželio mokesčiams. Visa tai tik dėl to, kad vaikui vietos vietinėje mokykloje neatsirado.

„Situacija labai sudėtinga. Mūsų šeima patiria labai daug streso”, - skundėsi moteris. Šeima nusprendė parduoti savo namą ir persikraustyti arčiau sūnaus mokyklos dėl to, kad visi jaučiasi pernelyg išvarginti kasdienių kelionių.

Tuo tarpu Bromley rajono savivaldybė sakė, kad jie nekomentuoja individualių atvejų.

„Bromley rajono savivaldybė yra atsakinga už tai, kad rajone gyvenantys vaikai gautų vietą vietinėse mokyklose. Tačiau, kaip ir likusiame Londone, mokyklos yra perpildytos ir negali priimti vaikų, kurių tėvai laiku nesutvarkė dokumentų”, - sitaciją komentavo savivaldybės atstovas.

2015 03 11 22:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt