pirmadienis, rugsėjo 21 d.
Nelegalius imigrantus valstybė remia iš mokesčių mokėtojų pinigų (FOTO)
tiesa.com

Naujienų portalas dailymail.co.uk pranešė, kad iš mokesčių mokėtojų pinigų britų valdžia viešbučiuose apgyvendina į Jungtinę Karalystę (JK) iš Prancūzijos Calais uostamiesčio plūstančius nelegalius imigrantus.

Vyriausybiniai imigrantų sulaikymo centrai nespėja dorotis su nelegaliais atvykėliais, todėl apgyvendina juos viešbučiuose, šiems dar nespėjus paprašyti prieglobščio. Vienam imigrantui skiriamas dvivietis kambarys su atskiru tualetu ir dušu, už kurį valstybė atseikėja 70 svarų už parą. Imigrantai maitinami tris kartus per dieną, negana to, kiekvienas iš jų gauna po 35 svarus per savaitę.

Nelegalių imigrantų apgyvendinimas viešbučiuose kelia itin didelį pasipiktinimą tarp kitų viešbutyje apsistojusių žmonių, kurie po vizito internete rašo neigiamus atsiliepimus apie imigrantais perpildytus viešbučius. Kai kurių svečių teigimu, viešbučiai tampa panašūs pabėgėlių stovyklas.

Naujienų portale teigiama, kad nelegalių imigrantų apgyvendinimas viešbučiuose įrodo, jog JK vyriausybė prarado kontrolę imigracijos atžvilgiu.

Taip pat vyriausybė moka 150 mln. svarų privačioms kompanijoms tam, kad jog šios prižiūrėtų nelegalius imigrantus.

[822]

[823]

2015 08 02 13:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt