trečiadienis, liepos 15 d.
Nepaisant „Brexit”, ši kompanija JK sukurs 5 tūkst. naujų darbo vietų
tiesa.com

Britų didžiausia automobilių gamintoja „Jaguar Land Rover” paskelbė, kad nepaisant „Brexit” artimiausiu metu planuoja įdarbinti net 5 tūkst. naujų darbuotojų.

Automobilių kompanija „Jaguar Land Rover”, kurioje visame pasaulyje dirba apie 40 tūkst. žmonių, pranešė, kad tūkstantį darbuotojų priims elektronikos ir programinės įrangos ir 4 dar tūkst. gamybos srityje. Dauguma darbuotojų bus įdarbinti Jungtinėje Karlystėje (JK).

Šaliai oficialiai pradėjus derybas dėl „Brexit” kompanija paskelbė, kad įdarbinimo procesas tęs visus ateinančius metus.

„Brexit“: derybininkai stoja į kovą

Tiesa, nepaisant to, kad dauguma naujų darbo vietų bus sukurtos JK, įmonės savininkas prieš kelias savaites Vyriausybę viešai perspėjo dėl galimo neigiamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) poveikio automobilių industrijai bei šalies ekonomikai.

Šiuo metu „Jaguar Land Rover” pagamina trečdalį visų JK pagaminamų automobilių. Kompanijos atstovai atskleidė, kad pusė artimiausiais metais pagamintų automobilių bus elektroniniai, būtent todėl kompanijai reikalingi papildomi darbuotojai.

2017 06 19 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt