sekmadienis, spalio 25 d.
Nepilnametei nėščiajai trijulė bandė sukelti persileidimą: spardė ir per prievartą girdė skalbinių skystį
tiesa.com
Pixabay.com

Vyras, bandęs priversti savo paauglę merginą patirti persileidimą ir per prievartą ją girdęs skalbinių skysčių, įkalintas 11 metų, rašo Metro.co.uk.

22-ejų Hariefas Pearsonas internete ieškojo būdų, „kaip nutraukti neplanuotą nėštumą“ ir „ką heroinas gali padaryti dar negimusiam kūdikiui“ po to, kai jo 17-metė mergina atsisakė darytis abortą.

Nepaisant sprendimo, kad kūdikį mergina augins, vaikinas buvo kitokios nuomonės ir kad įgyvendintų savo planą, pagalbos jis paprašė pusseserės Kydie McKenna (22) ir dar vienos 16-metės merginos, kurios tapatybė dėl teisinių priežasčių negali būti atskleista.

Hariefas su pagalbininkėmis savo namuose Harlesdene, šiaurės Londone spardė nėščiai paauglei į pilvą, nugarą ir galvą, keletą valandų laikė ją užrakintą. Merginai taip pat buvo nuluptas vienas rankos piršto nagas, o ant sužaloto veido pilamas alkoholis. Merginai paprašius stiklinės vandens, jai per prievartą buvo girdomas skalbinių skystis.

Po maždaug 20 minučių trukusių kankinimų, Hariefas savo pagalbininkėms prieš palikdamas kambarį pasakė: „Nemanau, kad jis jau negyvas. Tęskite“.

H. Pearsonas pradėjo nerimauti, kad netrukus namo sugrįš jo mama, tad nėščią paauglę jis išmetė į gatvę.

Tik per stebuklą kūdikiui pavyko išgyventi šį košmarą. Jis gimti turėtų jau kitą mėnesį. 

„Žinai, ką turi daryti. Nesu pasiruošęs turėti vaiką“, – telefonu sakė Hariefas, kai apie nėštumą jam pranešė jo mergina.

„Ji sakė pasiliksianti kūdikį ir norinti, kad jis dalyvautų jų gyvenime. Ponas Pearsonas pasakė, kad suorganizuos jos pagrobimą“, – pasakojo prokuroras Jamesas Thackeris.

Po pernai gruodį kartu praleistos nakties 17-metė auka kitą rytą bandė išeiti iš vaikino namų, kai sužinojo, kad H. Pearsonas yra užmezgęs santykius su kita mergina, kuriai tuo metu buvo 15 metų.

Hariefas pagriebė iš merginos rankų jos mobilųjį telefoną ir uždraudė jai išeiti. Netrukus atvyko K. McKenna ir pradėjo smaugti nėščią paauglę. Tuo tarpu nepilnametė bendrininkė laikė smaugiamą merginą prispaudusi prie žemės.

Harrow Karūnos teismas H. Pearson skyrė 11 metų įkalinimo bausmę.

K. McKenna taip pat neišvengė įkalinimo. Kaip ir nepilnametė bendrininkė. Už grotų moterys praleis atitinkamai 10 ir ketverius metus.

Apie bylą detektyvas konsteblis Nickas Lee sakė: „Tai buvo žiaurus ir ilgai trukęs jaunos, pažeidžiamos merginos, per prievartą laikytos ir be pasigailėjimo sumuštos, užpuolimas. Nors H. Pearsonas nedalyvavo fiziniuose kankinimuose, jis aiškiai viską suplanavo ir pasinaudojo K. McKenna bei 16-mete mergina, kad šios priverstų auką patirti persileidimą. Tik tada, kai Pearsonas pamanė, kad mergina neteko kūdikio, žiaurumai baigėsi. Jo veiksmai kelia pasibjaurėjimą. Laimei, kūdikis nebuvo sužeistas ir viliuosi, kad įkalinimas padės aukai rasti ramybę, suteiks jai stiprybės, kurios jai taip reikia pradedant naują gyvenimo kaip mamos etapą.“

2019 07 09 09:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt