pirmadienis, liepos 13 d.
Nėra nieko švento: pinigų siekė išgalvojęs artimųjų mirtį
tiesa.com

Pasinaudojęs svetima nelaime – gaisru Londono daugiaaukštyje – vyras siekė gauti naudos pamelavęs, jog ugnis pražudė jo žmoną ir sūnų.

Birželio 14-osios naktį Vakarų Londone esančiame 24 aukštų name kilus gaisrui žuvo apie 80 žmonių, ne visos ugnies aukos identifikuotos iki šiol, dešimtys namo gyventojų buvo sužeisti, 129 butuose gyvenę londoniečiai liko be namų.

Per naktį benamiais tapę ir artimųjų netekę žmonės sulaukė didžiulės paramos, jiems suteiktas apgyvendinimas, drabužiai, piniginė parama.

Tarp prašančiųjų pagalbos buvo ir Anh’as Nhu Nguyen’as, kuris pristatė netrukus po gaisro ir labai detaliai pasakojo, kad viename iš butų žuvo jo žmona bei sūnus.

Pasiskundęs, kad neteko viso savo turto, jis pretendavo ir į piniginę kompensaciją.

Tačiau kai kurios vyro pasakojimo detalės tyrėjams pasirodė įtartinos, o jas patikrinus paaiškėjo, jog A. Nhu Nguyen’as niekada „Grenfell Tower“ vadinamame daugiaaukštyje negyveno, o jo kalbos apie žuvusius artimuosius – pramanytos.

Argumentų prispaustas vyriškis prisipažino melavęs. Jam pateikti kaltinimai sukčiavimu, gruodį kaltinamasis turėtų išgirsti nuosprendį už savo melagystes.

„Tą naktį kilusi nelaimė itin skausminga – žmonės prarado savo namus, šeimas ir artimuosius.

Nguyen’as ne tik paėmė pinigus, būstą ir drabužius, skirtus tikrosioms aukoms, bet ir gaišo policijos pareigūnų laiką, atėmė jį iš tų, kuriems to labiausiai reikėjo“, – nežmonišką kaltinamojo elgesį komentavo inspektorius Matthew Bonner’is.

[8797]

2017 11 03 12:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt