ketvirtadienis, birželio 4 d.
Neramumai Londone tęsiasi: šeštadienio vakare ir naktį įvyko ne mažiau keturių smurtinių išpuolių
tiesa.com
pixabay.com

Trisdešimtmetis vyras paryčiais neteko gyvybės išėjęs į lauką iš visą parą dirbančios parduotuvės East Dulwiche, jam perpjauta gerklė. Tai - jau dešimta smurtinė mirtis Londone nuo naujųjų metų. Taip pat pašautas septyniolikos metų vaikinas. Sužalojimas - sunkus, jo gyvybė kabo ant plauko.

Sulaikytų įtariamųjų šiuo metu nėra, vyksta policijos tyrimas, pomirtinė mirusio vyro apžiūra vyks artimu metu.

Įvykio liudininkas pasakojo, kad parduotuvės darbuotojai mėgino sulaikyti ginkluotą užpuoliką: „peilis buvo didžiulis, didesnis nei virtuviniai peiliai, juo jam ir buvo perkirstas kaklas”. Viskas vyko apie 03:00 vietos laiku.

Tuo tarpu Isleworth, Vakarų Londone, apie 19:15 vietos laiku ant plauko pakibo septyniolikos metų vaikino gyvybė. Policija pranešė: „policija paramedikų buvo iškviesta šeštadienį, apie 19:17 vietos laiku į London Road, Isleworth. Nusikaltimo vietoje septyniolikos metų vaikiną gelbėjo paramedikų komanda, jis nukentėjo nuo šautinių žaizdų”.

Keturi paaugliai, kurių jauniausias - 15-kos, o vyriausias - 18-kos metų amžiaus, sulaikyti dėl pasikėsinimo į gyvybę. Jie galimai padūrė šešiolikmetį Hayes rajone, Vakarų Londone. Susidūrimas įvyko apie 16:00 vietos laiku. Paauglys nugabentas į ligoninę, pavojaus jo gyvybei šiuo metu nėra.

Galiausiai Neasdene, Šiaurės Vakarinėje Londono dalyje padurtas 23-ejų metų vaikinas nugabentas gydyti į ligoninę, sulaikytas 29-erių metų vyras kaltinamas pasikėsinimu nužudyti. Veiksmas vyko apie 22:45 vietos laiku.

2019 02 10 17:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt