ketvirtadienis, liepos 9 d.
Nesusitvarkantys su šiukšlėmis, valdininkai imasi nacių metodų
tiesa.com

Northampton Borough taryba uždraudė vienam namų ūkiui per savaitę išmesti daugiau nei du maišus šiukšlių. Ne gana to, valdininai įsteigė karštąją telefono liniją, skatindami gyventojus apskųsti savo kaimynus, jeigu šie viršija numatytus atliekų limitus.

Kaip pranešė dailymail.co.uk, miesto gyventojai tarybą kaltina įvedus nacių režimą, nes šie sugalvojo už „dviejų maišų“ taisyklės pažeidimą namų ūkiams skirti net 80 svarų baudas. Nusikaltimu gali būti laikomas ir šiukšlių išmetimas netinkamą dieną.

„Naciai ir Sovietų Sąjunga turėjo panašias programas... Taryba, darykite savo darbą ir rinkite šiukšles“, - nepasitenkinimą savo „Facebook“ paskyroje reiškė gyventojas Paulas Habgoodas.

Interneto svetainėje taryba paskelbė, kad karštoji skundų linija jau pradėjo veikti. Iki šio mėnesio galo šiukšlių išvežiotojai bus atlaidūs, tačiau vėliau bus taikoma griežta politika.

Miesto gyventojas Carlas Harlows sakė, kad dėl karštosios linijos įvedimo atsiras nepasitikėjimas kaimynais.

„Bus taip, kad pradėsime vienas kitą šnipinėti, lyg kokiame nacistiniame režime“, - teigė vyras. Tačiau vyras patikino, kad tikrai neskambinės dėl kaimynų, kurie vietoj 2 maišų išmetė 3. Jo nuomone, visi kartais turime užimtų savaičių ir prikaupiame daugiau šiukšlių nei įprastai.

Tarybos narė Marija Markham tokį įstatymą aiškino kaip vyriausybės siekį perdirbti 50 proc. atliekų iki 2020 metų. „Mūsų dabartinis tikslas yra 48 proc., tačiau nepaisant to, kad dabar žmonėms yra lengviau rūšiuoti atliekas, mes pasiekiame tik 44 proc. ribą. Turime padaryti daugiau“.

2015 07 31 10:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt