sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Neteisėtai pašalpas gavusi britė pasiųsta už grotų
tiesa.com

Britė, apkaltinta iš valstybės išviliojusi 150 tūkstančių neįgalumo pašalpų, buvo nuteista 18-ai mėnesių.

56-erių Lisa White tvirtino, kad ji vos gali paeiti bei jai nuolat reikia deguonies baliono. Taip pat moteris tikino, kad jai būtina pagalba apsirengiant ir net keliant keptuves bei puodus. Tačiau paaiškėjo, kad viskas buvo išgalvota, jog moteris gautų valstybės paramą.

Nuteistoji su vyru sėkmingai mėgavosi apgaulės būdu gautais pinigais, keliavo po paaulį kruiziniais laivais bei vadovavo ir dirbo dviejose savo įkurtose pajūrio kavinėse. Tyrėjai užfiksavo, kaip L.White ne tik pati nešiojo klientams lėkštes, pirko produktus ir tempė didžiulius produktų kupinus vežimėlius, bet ir šoko.

Slaugytojo pašalpas gaudavo nuteistosios vyras už tai, kad esą, dieną ir naktį ja rūpindavosi.

Bausmę skyręs teisėjas teigė, kad moteris naudojosi ne valstybės pagalba, ji pavogė mokesčių mokėtojų pinigus. „Neabejoju, kad gailitės, jog jus sučiupo, bet ne dėl to, ką padarėte. Nes jums pateikus kaltinimus išvykote į kruizą. Esu tikras, kad mėgavotės gaudama pinigus už nieką. Tai ne vyriausybės pinigai, o mūsų visų, tų, kurie moka mokesčius“, - sakė teisėjas.

Prokuroro teigimu, moteriai neįgalumo pašalpos pradėtos mokėti senokai, tačiau nuo to laiko, po atliktos operacijos, jos sveikata neįtikėtinai pagerėjo, ji tiesiog apie tai nepranešė ir nenutraukė pašalpų gavimo. Moteris bandė gauti ir valstybės skirtą būstą, kuris teisiškai priklauso neįgaliam asmeniui.

2017 03 04 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt