trečiadienis, gegužės 27 d.
Netikras gydytojas bandė išžudyti šeimą dėl septynis metus laikytos paslapties
tiesa.com
policijos paviešinta nuotrauka

Satya Thakor bandė gauti daugiau laiko išlaikyti savo melams nužudydamas uošvę kelias dienas prieš tai, kai su savo žmona ir vaiku turėjo skristi į Los Andželą į neegzistuojančias atostogas, kurias apsimetė užsisakęs.

Netikras gydytojas bandė išžudyti savo šeimą, bijodamas, kad jo melas bus atskleistas po to, kai žmona pasiūlė jiems vykti atostogauti - o jis tam neturėjo pinigų.

Universiteto baigti nesugebėjęs Satya Thakor apsimetė gydytoju septynerius metus, tačiau slapta leido dienas bibliotekoje skaitydamas knygas apie mediciną.

Kad ši paslaptis neiškiltų aikštėn, 35-erių metų vyras nusprendė nužudyti savo uošvę.

Teismas vyrui skyrė 28 metų trukmės laisvės atėmimo bausmę.

Bandydamas išvengti vykimo į neegzistuojančias atostogas S. Thakor mėgino uždusinti ir padurti savo uošvę Gitą Laxmaną jos lovoje, tačiau jam sutrukdė žmona Nisha.

Thakoras jai smogė peiliu, o paskui padūrė savo žmonos brolį Primalą Laxmaną ir seserį Rashiką Laxman, praneša „Leicestershire Live“.

Kai atvyko policija, jis buvo užsirakinęs vonios kambaryje ir „šaukė apie demonus“. Vėliau jis teigė matęs demonų haliucinacijas, o ne savo šeimos narius, tad bandė juos užmušti.

Jo melas prasidėjo kelerius metus po to, kai jis neišlaikė egzaminų universitete ir net savo vestuvių dieną sukėlė automobilio katastrofą, kad galėtų sumokėti už medaus mėnesį.

S. Thakor, gyvenęs Šiaurės Evingtone, Lesteryje, pirmiausia užpuolė Gitą, bandydamas užkimšti audeklu jos burną ir uždengti veidą pagalve.

Prokuroras Michaelas Roquesas sakė, kad po to, kai ji ėmė gintis ir rėkti, jis jai kelis kartus smogė peiliu ir tada smogė žmonai peiliu į kaklą bei koją, kai ši atbėgo padėti mamai.

Ponas Roquesas sakė: „Jis studijavo siekdamas tapti gydytoju tuo metu, kai sutiko savo būsimą žmoną, kuri studijavo teisę norėdama tapti advokate.

Jis pasakojo savo šeimai, kad yra įgijęs reikiamus pažymius, kad galėtų tapti kvalifikuotu gydytoju. Galiausiai paaiškėjo, kad jis nebaigė to kurso ir neįgijo reikiamos kvalifikacijos “.

S. Thakor septynerius metus apsimetinėjo gydytoju, kiekvieną rytą palikdamas namus, apsimesdamas, kad eina į darbą, tačiau iš tikrųjų ėjo į vietinę biblioteką ir skaitė medicinos vadovėlius.

Prokuroras teigė, kad norėdamas išlaikyti melą, Thakoras net apsimetė, kad turi dirbti naktinėmis pamainomis ir palikdavo namą per naktį.

2020 02 04 19:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt