penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Nigel Farage vairuotojui susidūrus su automobiliu, kuriuo keliavo tėvas su mažamečiu sūnumi, politikas pabėgo iš įvykio vietos
tiesa.com
facebook nuotrauka

38-erių metų amžiaus tėvas Patrick Tranter teigia, kad jam ir jo vos daugiau nei metukų amžiaus sūnui prireikė skubios medikų pagalbos po eismo įvykio Titsey, įvykusio šį ketvirtadienį.

Teigiama, kad Nigel Farage skubiai pasišalino iš auto įvykio vietos, kurioje susidūrė jo vairuotojo vairuotas visureigis ir lengvasis automobilis, kuriuo keliavo tėvas su mažamečiu sūnumi.  

Pasak Patrick Tranter duotų parodymų avarija įvyko apie 09:30 ryto vietos laiku Titsey, Sario grafystėje.   Patrickas teigia, kad buvęs UKIP lyderis neparodė dėmesio ir nepatikrino, ar jam ir jo 13 mėnesių amžiaus sūneliui George viskas gerai. Pasak jo, sūnelis garsiai verkė.  

Nigel Farage tikino, kad nuėjo pasižiūrėti, ar tėvas su sūnumi nesusižalojo, tačiau Patrickas bendraudamas su juo buvo įžūlus.  

Patrickas teigia kad ir jam, ir sūnui po avarijos teko gultis į ligoninę, o jo vairuotas Jaguar Series 3 markės automobilis buvo nurašytas.  

„Susidūrėme su didžiuliu trenksmu” - sakė jis.  

„Farage niekaip negalėjo neišgirsti kaip klykia George. Aš lėkiau patikrinti, ar mano vaikeliui viskas gerai.   Farage išlipo iš savo Range Roverio, išsitraukė lagaminą iš bagažinės ir išėjo.  

Jis net neparodė paprasčiausio padorumo ir nepatikrino, ar mes sveiki ir gyvi, net nepažiūrėjo atgal”  

Patrickas teigia uždraudęs politikui lankytis jam priklausančioje smuklėje „George and Dragon” Westerhame, Kento grafystėje.  

Patrikas teigia: „Jis gyvena vos už poros mylių ir be galo mėgsta pintą alaus, tačiau iš manęs jis jos - negaus. Žmonių žmogus - tai jau tikrai.”  

Nigel Farage, patvirtinęs, kad anksčiau lankėsi smuklėje, komentavo: „Jei man draudžiama ten lankytis, tai nėra taip jau baisu, ar ne?”.  

2019 05 11 10:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt