penktadienis, rugsėjo 25 d.
Norėjo iš autobuso išlaipinti mamą su vaiku, nes jų vietą užėmė katinas
tiesa.com

Į absurdišką situaciją papuolė 26-erių Mia Jade Wilson, bandžiusi su vaikišku sūnaus vežimėliu viešuoju transportu nusigauti iki reikiamos vietos Leedso mieste. Jai su sūneliu įlipus į autobusą, jo vairuotojas pareiškė, jog mama turėsianti išlipti ir laukti kito autobuso arba sulankstyti vežimėlį ir laikyti miegantį savo vienerių metų sūnų ant rankų.

Pasirodo, jog jauną mamą vairuotojas išlaipinti panoro vien dėl to, jog autobuse vaikiško vežimėlio vietą jau buvo užėmęs didžiulis katino transportavimo vežimas.

Mia Jade Wilson liko apstulbusi po tokio vairuotojo akibrokšto. Įdomiausia, pasak jos, tai, jog vairuotojas pirmenybę teikė ne vaikui, o vežime miegančiam katinui.

„Autobuso vairuotojas pasakė, kad mums teks laukti kito autobuso arba sulankstyti vaikišką vežimėlį, - pasakojo moteris.

„Aš kreipiausi į moterį su vežimėliu ir paklausiau ar ji galėtų truputėlį pasitraukti į kitą pusę. Ir tuomet pamačiau, kad vežime miega katinas. Pasakiau vairuotojui, kad vežimėlyje guli katinas, o ne kūdikis, o jis atsakė, jog žino tai ir prašė moters suskleisti vežimą, tačiau ji nebuvo labai maloninga.“

[8664] 

Mama piktinasi, jog transportuoti katiną viešuoju autobusu yra ir kitų būdų, neužimant vietos, kurios iš tikrųjų reikia kitiems. Pavyzdžiui, patalpinant jį specialiame transportavimo narve, kaip ir daro dauguma žmonių.

„Nesvarbu iš kurios pusės pažvelgsi į šią situaciją, bet aš tiesiog manau, jog vaikui, o ne kačiukui turėtų būti pirmenybė autobuse“, - sako Mia Jade Wilson.

Nežinoma, kokios veislės buvo katinas. Kai kurioms veislėms, tokioms kaip Meino meškėnas ar Norvegijos miškinė katė reikia daug didesnių transportavimo priemonių, kad jos atitiktų gyvūno gabaritus.

Autobusų pervežimo kompanijos atstovas patvirtino, jog situacija dėl autobuse įvykusio nesusipratimo jiems yra žinoma. „Deja, girdime, kad kai kurie klientai nesutiko su vieno iš mūsų vairuotojo priimtu sprendimu, todėl mes pradėjome tyrimą dėl šio skundo. Mūsų autobusuose yra nedaug vietos, todėl kai kurių klientų gali būti paprašyta sulankstyti vežimėlius prieš įlipant.“, - sakė jis.

2017 10 12 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt