šeštadienis, liepos 4 d.
Norėjo išnuomoti garažą, pavadintą gyvenamuoju namu
tiesa.com

Kylančios nekilnojamojo turto ir nuomos kainos Londone skatina gyventojus imtis nelegalių veiksmų. Štai, nekilnojamojo turto agentūra „Zim Properties“ nusprendė užsidirbti iš nenaudojamo garažo ir paversti jį nuomojamu būstu, skelbė šalies portalai.

 Leytono rajone išdygęs 183 cm pločio medinių plokščių pastatas šokiravo ne tik šalia jo gyvenančius kaimynus, bet ir rajono Tarybą. Siauriausiu sostinės namu vadinamas gyvenamasis pastatas suręstas negavus leidimo. Negana to, žemės savininkai jį įterpė tarp dviejų gyvenamųjų namų, vietoje, kuri vadinama garažu.

Waltham Forest Taryba, atsakinga už Leytono rajoną, dėl keistai atrodančio pastato kreipėsi į teismą. Tyrimo metu paaiškėjo, kad statybos darbai pradėti dar praėjusių metų gegužę, tad beveik metus niekas jo nepastebėjo. Teismo sprendimu, garažą-gyvenamąjį namą įsakyta nugriauti per tris mėnesius.

Planavimo inspektorius Ianas Currie‘is, dalyvavęs teismo procese, portalui dailymail.co.uk sakė, kad šis statinys – pasityčiojimas iš šalies įstatymų. „Nekalbant apie pastatų dizaino standartus, akivaizdu, kad jis siauresnis už terasą ir atrodo tarsi prievarta įspraustas tarp dviejų namų. Negana to, jis sukaltas iš medžio plokščių, be jokios plytos ar kitų eksterjerui tinkamų medžiagų. Jo stogas – plokščias, išsiskiriantis iš kaimyninių stogų su šlaitais. Šio pastato išvaizda ir paskirtis yra visiškai nepatenkinama“, - kalbėjo inspektorius.

Statybų leidimo negavę būsto savininkai pabaigę statybas ant durų net užkabino namo numerį, kurio nėra ir negali būti jokiuose miesto sąrašuose. Jei pastato savininkas per tris mėnesius nenugriaus siauriausio namo Londone, jam bus iškelta baudžiamoji byla už teismo įsakymo nevykdymą.

2014 05 08 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt