šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Nudurtos nėščiosios kūdikėlis mirė ligoninėje
tiesa.com
facebook nuotrauka

26-erių metų amžiaus Kelly-Mary Fauvrelle buvo 8 mėnesius nėščia, kai Thornton Heath, Croydone, pietiniame Londone buvo nudurta ankstyvų šeštadienio rytą.

Paramedikai priėmė kūdikį įvykio vietoje, šis buvo skubiai išvežtas į gydymo įstaigą. Berniuko būklė pasak dienraščių buvo kritinė.

Policija patvirtino, kad šiandien ryte mažylis mirė.

Kelios savaitės iki žūties Kelly nusifotografavo laikydama tortą, ant kurio puikavosi užrašas „jau greitai pasimatysime, Riley” - policija šįryt patvirtino, kad taip vaikutis ir buvo pavadintas.

Kelly teta Rosa Fauvrelle sakė, kad atėjus mirties laikui Riley supo visa šeima. Pasak tetos, kilus įtarimui, kad vaikelis gali mirti, buvo pakviestas kunigas suteikti jam paskutinio patepimo sakramento.

Ji taip pat pasakojo, kad jos dukterėčia apie nieką kitą taip nesvajojo, kaip tapti mama.

Metropoliteno policija pradėjo įvykio tyrimą, policijos pareigūnai šokiruoti užpuoliko žiaurumo.

Pareigūnams šeštadienį paryčiais, apie 03:30 vietos laiku, buvo pranešta apie moterį, kuriai gyvenamąjame name sustojo širdis.  

Atvykę kartu su paramedikų komanda rado jauną būsimą mamą Kelly-Mary Fauvrelle kenčiančią nuo durtinių žaizdų. Nepaisant didžiulių paramedikų mestų pastangų, Kelly gyvybė užgeso įvykio vietoje. Buvo suimtas 37 metų vyras, jam pareikšti įtarimai nužudymu, motyvas nežinomas.

Metropoliteno policija paviešino CCTV stop kadro nuotrauką, kurioje matomas vyras, kuris 03:15 vietos laiku skubiai ėjo tolyn nuo nusikaltimo vietos.  

Metropoliteno policijos sunkių nusikaltimų ir žmogžudysčių skyrius vykdo tyrimą, jam vadovauja vyresnysis detektyvas inspektorius Mick Norman. Pasak jo, tai - itin žiaurus nusikaltimas.

Metropoliteno policija prašo įvykio liudininkų, asmenų, galinčių suteikti informacijos apie nusikaltimą ar atpažinusių CCTV užfiksuotą vyrą kuo skubiau susisiekti su jais.

2019 07 03 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt