sekmadienis, sausio 24 d.
Nuo 11 metukų JK gyvenęs jaunas tėtis ištiktas stabo: jį deportuos
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Reshawnas Davisas, su savo žmona ir dukra gyvenąs Londone, bus deportuotas į Jamaiką dėl prieš 10 metų įvykdyto smulkaus nusikaltimo.

Jamaikietis tėtis, kuris JK gyvena nuo 11 metų amžiaus, yra deportuojamas dėl nusikaltimo, kurį įvykdė prieš 10 metų.

Reshawnas Davisas turėtų būti deportuotas atgal į savo tėvynę antradienį, tačiau sako esąs „persigandęs“, nes nuo vaikystės nebuvo grįžęs į Karibų salą.

30-metis, gyvenantis su brite žmona ir šešių mėnesių dukrele šiaurės vakarų Londone, praėjusį penktadienį buvo sulaikytas dėl prieš dešimtmetį įvykdyto nusikaltimo.

Po teismo jis du mėnesius praleido kalėjime ir nuo to laiko nebuvo teistas už jokį nusikaltimą.

Ponas Davisas yra vienas iš maždaug 50 Jamaikos piliečių, kurie visi ketinami deportuoti tuo pačiu skrydžiu.

Kalbėdamas iš „Colnbrook“ migracijos centro Middlesex mieste, ponas Davisas, kuris neturi šeimos ar draugų Jamaikoje, „The Independent“ sakė: „Aš esu toks išsekęs. Aš net negaliu paaiškinti, kaip aš jaučiuosi.

Taip, aš gimiau Jamaikoje, bet buvau čia užaugintas. Aš nieko daugiau nežinau. Aš padariau vieną klaidą gyvenime, ir atrodo, kad bandžiau nužudyti karalienę.

Kiekvieną vakarą prieš eidamas miegoti žiūriu į dukters nuotraukas. Nuo tada, kai ji gimė, niekada nebūdavau praleidęs nakties be jos, kol nebūdavau čia uždarytas.

Aš vis tiek ieškau jos, kai atsibundu. Nesu iš tų, kurie palieka savo žmoną viską daryti pačiai. Noriu būti ten dėl jų abiejų."

Internete paskelbta peticija, kurioje raginama p. Davisą palikti šalyje. Peticijoje rašoma: „Reshawnas Davisas (30 m.) nuo 11 metų amžiaus gyveno mūsų valstybėje.

Jis padarė nusikaltimą būdamas paaugliu ir atliko 2 mėnesių trukmės bausmę. Nuo to laiko jis nusikaltimų nepadarė. Reshawn yra deportuojamas dėl kvailios klaidos, kurią padarė prieš 10 metų.

Jis yra baudžiamas du kartus! Reshawnas yra vedęs ir turi mažą vaiką, nuo kurio jis bus atplėštas, ir tai nėra teisinga!

Prašau padėk man pasirašydamas šią peticiją kovoti už Reshawno Daviso likimą šioje šalyje, jo namuose".

2020 02 09 21:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt