trečiadienis, liepos 6 d.
Nuo 5G ryšio tariamai apsaugantys aksesuarai yra radioakyvūs
Alfa.lt
Pixabay
Asociatyvi nuotrauka

Nustatyta, kad karoliai ir aksesuarai, kurie tariamai „saugo“ žmones nuo 5G mobiliojo ryšio tinklų, yra radioaktyvūs – skelbia „BBC“.

Nyderlandų branduolinės ir radiacinės saugos institucija (ANVS) paskelbė įspėjimą apie dešimt gaminių, kurie skleidė kenksmingą jonizuojančiąją spinduliuotę. Jie paragino žmones nenaudoti šių aksesuarų.

Nustatyta, kad radioktyvūs produktai buvo „Energy Armor“ miego kaukė, apyrankė ir karoliai bei vaikams skirta apyrankė su prekės ženklu „Magnetix Wellness“.

„Daugiau jo nedėvėkite, saugiai padėkite ir laukite grąžinimo nurodymų“, – sakoma ANVS pranešime. – „ANVS žinomiems pardavėjams Nyderlanduose pranešė, kad šių prekių pardavimas yra draudžiamas ir turi būti nedelsiant nutrauktas, ir kad jie privalo apie tai informuoti savo klientus.“

Sąmokslo teorijos paskatino „anti-5G“ įrenginių rinką. 2020 m. gegužės mėn. Jungtinė Karalystė siekė sustabdyti 339 svarų vertės USB atmintinės, kuri, kaip teigiama, siūlo „apsaugą“ nuo 5G, pardavimą. „Amazon“ taip pat buvo parduodami vadinamieji „antiradiaciniai lipdukai“.

ANVS savo svetainėje paskelbė visą produktų, kuriuos ji nustatė kaip radioaktyvius, sąrašą.

Pasaulio sveikatos organizacija teigia, kad 5G mobilieji tinklai yra saugūs ir iš esmės nesiskiria nuo esamų 3G ir 4G signalų. Mobilieji tinklai naudoja nejonizuojančias radijo bangas, kurios nepažeidžia DNR.

2021 12 19 08:30
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt