penktadienis, liepos 1 d.
Nuo nelaisvės iki vestuvių: Gyvatės salos gynėjas susituokė Charkive
Alfa.lt
229 batalionas
Gyvatės salos gynėjo Valerijaus vedybos

35-osios jūrų pėstininkų brigados kovotojas Valerijus, gynęs Gyvatės salą nuo rusų okupantų, vedė savo merginą. Apie tai pranešė „Ukrainska pravda“.

„Karas, kaip ir gyvenimas, tęsiasi. Mes kovojame su priešu ir siekiame taikios ateities. Tikime savo pergale tiek psichologiškai, tiek dvasiškai. Todėl neseniai įvykusios vestuvės liudija, jog mūsų tikėjimas nėra tuščias“, – skelbė 229-asis batalionas savo „Facebook“ puslapyje.

Išlaisvintas gyvačių salos gynėjas Valerijus iškart nusprendė vesti merginą, su kuria buvo susižadėjęs dvejus metus.

„Įsimylėjėlių jausmus užgrūdino atstumas ir laikas, o išsiskyrimas karo akivaizdoje leido suprasti gyvenimo trapumą. Dėl to ir pats jūrų pėstininkas Valerijus suvokė, jog, tebesitęsiant karo negandoms, nori įsipareigoti ir tęsti gyvenimą nebe kaip sužadėtinis, o kaip vyras“, – pranešė 229-asis batalionas.

Akivaizdu, jog surengti vestuves karo alinamame Charkive nebuvo lengva. Jauniesiems pagalbą suteikė 127-osios kuopos brigados 229-ojo bataliono kariai, padėję organizuoti oficialią ceremonijos dalį.

„Oficialios ceremonijos metu bataliono vadas Maksimas Zinčenko pasveikino jaunavedžius sukūrus šeimą ir palinkėjo nuoširdžios meilės, gyvenimo tvirtumo ir tikėjimo pergale“, – sakė kovotojai.

Primename, jog dar karo pradžioje Valerijus tarnavo Gyvatės saloje, kurią rusams apšaudžius, ukrainiečių kariai buvo paimti į nelaisvę. Remiantis pirminiais šaltiniais, visi kariai, buvę Gyvatės saloje, žuvo, tačiau vėliau paaiškėjo, jog jie buvo paimti į nelaisvę. Kovo 24-ąją Ukraina ir Rusija apsikeitė karo belaisviais ir Gyvatės salos gynėjai buvo išlaisvinti.

2022 05 03 10:32
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt