šeštadienis, liepos 4 d.
Nuo šiol įvažiavimas į Velsą – nemokamas
tiesa.com

Nuo šiandien – gruodžio 17 d. – į Velsą visi norintys gali patekti visiškai nemokamai. Tiesa, tokia žinia patenkinti ne visi, ypač paties Velso gyventojai. Jie teigia, kad sprendimas panaikinti mokestį už įvažiavimą į Velsą per Severn tiltą padidins automobilių eismą ir turės neigiamos įtakos verslui.

Metro.co.uk rašo, kad mokesčio už įvažiavimą į Velsą per Severn tiltą panaikinimas atneš daugiau naudos, nei žalos. Nors bus bandoma sureguliuoti eismą taip, kad pagridinių miesto gatvių „neužkištų“ sunkvežimiai, turistai į Velso regioną atneš daugiau nei 100 mln. svarų sterlingų pelno Velso ekonomikai per metus.

Už įvažiavimą į Velsą mokestis pradėtas taikyti dar 1966-aisiais. Lengvuoju automobiliu įvažiuoti į šį regioną kainuodavo 5,60 svarų sterlingų. Manoma, kad reguliarūs lankytojai per metus sutaupys maždaug 1400 svarų sterlingų.

Įvažiavimo mokesčio atsisakymas pagelbės ne tik Velso, bet ir visos Anglijos ekonomikai. Žmonės turės daugiau pinigų, jų gyvenimas pagerės, o sutaupytus pinigus jie galės išleisti naujoms patirtims, veikloms, užsiėmimams.

2018 12 17 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt