penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Nuo skaudžios nelaimės išgelbėjo kolega (VIDEO)
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) armijos (angl. British Army) parašiutininkai „Red Devil” penktadienio vakarą pasirodė „Whitehaven Air” šou. Deja, pasirodymą užtemdė vos neįvykusi skaudi nelaimė – vieno iš karininkų parašiutas neišsiskleidė, pranešė naujienų portalas telegraph.co.uk.

Laimei, vienas iš kartu pasirodžiusių parašiutininkų, spėjo pagauti krentantį karininką. Abu kartu jie nusileido tiesiai į vandenį, o iš ten – skubiai buvo ištraukti specialistų komandos. Naujienų portalo teigimu, nei vienas iš parašiutininkų nebuvo sužeistas.

Abu parašiutininkai turėjo daugiau nei trijų metų skraidymo su parašiutu patirtį. „Red Devil” nuo 1963 metų kasmet rengia daugiau nei 60 pasirodymų. Šis incidentas yra pirmas per 25-erius metus.

Vienos iš liudininkių, Lucy Milne teigimu, matytas vaizdas buvo tiesiog neįtikėtinas: parašiutininkas sugebėjo ne tik išgelbėti krentantį kolegą, bet ir nepatirti jokių traumų.

„Kai parašiutininkai krito, veiksmas vyko labai greitai ir visi buvo apimti panikos. Kai jie paniro po vandeniu, akimirka lyg sustojo. Abiems pasirodžius vandens paviršiuje, minia pradėjo emocingai ploti.” – pasakojo L. Milne. 

Incidento nuotraukas galite pamatyti čia.

2015 06 20 10:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt