trečiadienis, liepos 8 d.
Nuo Tate Modern numestas šešiametis sveiksta, pranešė berniuko šeima
tiesa.com
facebook nuotrauka

Visą Angliją sukrėtė įvykis, kurio metu šešerių metų amžiaus vaikas, su šeima į Angliją atvažiavęs atostogauti, buvo nustumtas nuo ant Tate Modern meno muziejaus Londone esančios apžvalgos aikštelės.

Vaikas iškrito iš daugiau, nei penkiaaukščio namo aukščio, tačiau, pasak šeimos, dėl didelių medikų įdėtų pastangų bei, rodos, milžiniško užsispyrimo gyventi, sparčiai sveiksta. Tai - žinios, padarysiančis šį sekmadienį daug šviesesniu.

Šešiamečio šeima pasidalino tokia žinute: „Sveiki visi. Tai - tik mažutė žinutė jums visiems apie mūsų sūnelio stebuklingą prgresą. Jis - tikras kovotojas.

Net kai šiuo metu jis negali nei kalbėti, nei pajudinti savo kūnelio, mes tikrai žinome, kad jis mus mato ir supranta - jis šypsosi, be to, kelis kartus matėme, kaip jis juokiasi, jau kelios dienos pasakojame jam juokingas istorijas ir skaitome pasakas.

Tai mums suteikia daug vilties ir stiprybės, kokios ir jūs mums nuo pat pradžių teikėte savo geraširdiškomis žinutėmis. Labai visiems dėkojame už viską, ką darote dėl mūsų ir mūsų mažylio.”

Vaiko priežiūrai ir gydymui buvo paaukoti daugiau nei £54,000.

Septyniolikmetis, nustūmęs vaiką nuo pastato rugpjūčio 6 dieną buvo apkaltintas bandymu mažametį nužudyti.

2019 09 08 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt