ketvirtadienis, rugpjūčio 13 d.
Nuotraukose užfiksuota, kaip Glasgow iš 11-to aukšto išmesta moteris prieš krisdama buvo laikoma už plaukų
tiesa.com
twitter nuotrauka

Liudininkas, stebėjęs situaciją ir nusprendęs įvykį fotografuoti užfiksavo, kaip krisdama iš daugiau nei 30-ties metrų aukščio trisdešimties metų amžiaus Alem Shimeni buvo laikoma už plaukų. Moteris desperatiškai bandė pirštais pagauti palangę. Iš Eritrėjos kilusi A. Shimeni mirė iškart.

Po kelių minučių iš įvykio vietos pabėgti bandžiusį vyrą sulaikė vietos gyventojai. Įvykį per langą stebėjęs kitoje gatvės pusėje gyvenantis vyras pasakojo, kad išgirdęs isterišką moters klyksmą nuskubėjo prie lango ir išvydo pro langą išmestą ir už plaukų laikomą kaimynę.

„Ji nekrito iškart, kurį laiką dar kadaravo ir kojomis spardė sieną. Pamaniau, nufotografuosiu kaip įkaltį, bet tikėjau kad žmogus, laikęs ją už plaukų, įtrauks moterį į vidų. Tačiau ji krito. Buvo siaubinga stebėti - niekas nebūtų išgyvenęs”

„Lėkiau laiptais žemyn tuo pačiu metu skambindamas policijai. Afrikietiškos išvaizdos vyras išlėkė iš pastato ir bandė bėgti tolyn, bet užkliuvęs už tvoros buvo sulaikytas durininko ir kelių moterų, tačiau išsprūdo. Tada jį pagavau aš ir, padedamas kelių žmonių, laikiau, kol atvyko policijos pareigūnai.”

2019 02 23 12:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt