pirmadienis, liepos 6 d.
Nusikaltęs paauglys peiliu subadė jį sučiupusį policijos šunį
tiesa.com

Londone gyvenantis 16-metis pripažintas kaltu dėl policijos šuns subadymo peiliu. Įtariamąjį vagyste prisivijęs vokiečių aviganis norėjo jį sustabdyti, tačiau gavo smūgį 30-ies centimetrų ilgio ašmenimis.

Pareigūnas Davidas Wardellis su aviganiu Finnu gaudė vagyste įtariamą paauglį, o šis spruko nuo pareigūnų. Šunį stipriai sužeidęs berniukas prisipažino turėjęs peilį ir netikrą pistoletą. Jis teigė bandęs apsiginti nuo šuns, nes bijojęs, kad šis jį sukandžios, todėl, esą, pasinaudojo peiliu savigynai.

Finno šeimininkas teisme apsipylė ašaromis prisiminęs akimirką, kai buvo sužeistas jo partneris. Pasak D.Wardellio, ilgesnio peilio jis nebuvo matęs. Teisėja nepagailėjo nusikaltėlio ir pripažino jį kaltu dėl kūno sužalojimo bei fizinės žalos policijos šuniui padarymo.

Nusikaltėlio parodymai teisme nepasirodė įtikinami ir nuoširdūs, tad paauglys gali atsidurti už grotų po kitą mėnesį vyksiančio teismo svarstymo. Teisėjos teigimu, kaltinamasis pats įvarė save į kritišką padėtį, kuomet su peiliu rankoje bėgo nuo policijos. O Finnas buvo priverstas jį gaudyti ir sulaikyti, nes toks jo darbas. Net badomas peiliu šuo nepaleido įtariamojo, kol to neliepė jo šeimininkas.

Vokiečių aviganiui prireikė keturių valandų operacijos, per kurią pašalinta dalis jo plaučių. Šuniui peiliu smogta į galvą ir kūną, peilis smigo visai šalia Finno širdies. Atsigavęs po operacijos šuo grįžo į policiją, tačiau toliau dirbti policijoje jis nebegalės. Pasak pareigūnų, Finnas buvo vienas iš geriausiai treniruotų būrio šunų, tad jo netektis policijai labai skausminga.

2017 05 12 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt