ketvirtadienis, rugpjūčio 5 d.
Nužudytą naujagimį tėvai palaidojo batų dėžėje
tiesa.com

Ketvirtadienį prieš Mančesterio Karūnos teismą stojo 25-erių Catherine Davies ir 35 metų jos gyvenimo draugas Anthony Clarkas, kaltinami savo naujagimio nužudymu. Badu marintas mažylis, kuris galimai mirė nuo dehidratacijos, tėvų buvo palaidotas dėžutėje nuo batų. Naktį dėžę su kūneliu pora užkasė vietos kapinėse.

Boltone, Mančesteryje gyvenanti pora kūdikio susilaukė 2016 metų rugpjūčio 23 dieną. C. Davies pagimdė berniuką.

Manoma, kad badu marintas naujagimis mirė maždaug keturios dienos po gimimo, o pora mirusio berniuko nuogą kūnelį įdėjo į batų dėžę ir užkasė po žeme.

Apie galimai nužudytą naujagimį pareigūnams pranešė C. Davies motina, kai dukra jai netyčia prasitarė, jog porai gimė kūdikis.

Policijai apsilankius poros namuose, C. Davies neigė vaiko gimimą ir tikino, kad psichine liga serganti jos mama melavo.

Tačiau pareigūnai taip lengvai nepasidavė. Apklausę artimus poros kaimynus jie išgirdo, kad C. Davies visgi ir jiems sakiusi, jog yra nėščia, tačiau vėliau paneigė savo žodžius, gindamasi, kad tai tebuvo pokštas.

Mirusio naujagimio kūneliu atsikratyti norėjusi pora buvo užfiksuota ir stebėjimo kamerų. Apie tai, kad nėštumą slepiantys sugyventiniai neketina auginti gimusio kūdikio C. Davies buvo rašiusi ir savo dienoraštyje.

Policijos į kampą užspeista motina tuomet atsisakė duoti kraujo mėginį, kuris patvirtintų, jog pastaruoju metu ji galėjo būti nėščia.

Visgi trečioje apklausoje Catherine Davies prisipažino, kad pagimdė berniuką. Pora mėtėsi duodama parodymus, tačiau, galiausiai, patvirtino, kad vaikas gimė gyvas.

Karūnos teisme pora aiškino, kad tiesiog neturėjo pinigų naujagimio reikmėms. Esą mažylis nežindo krūties, o specialūs mišinukai brangiai kainavo, todėl jie neturėję ką mažyliui duoti valgyti.

Naujagimio skeletas buvo rastas Heaton Park kapinėse Boltone, į pagalbą pasitelkus pareigūnus su šunimis.

Atlikus palaikų tyrimą teismo medicinos darbuotojai negalėjo nustatyti tikslios kūdikio mirties priežasties, tačiau gydytojai sutiko, kad vaikas buvo prastai maitinamas.

Prieš teismą dėl naujagimio nužudymo stojusi pora augino ir vyresnį vaiką, kuris šiuo metu yra globojamas.

2017 11 17 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt