ketvirtadienis, gegužės 28 d.
Oro linijų bendrovė baus klientus, neatvykusius į užsakytą skrydį
tiesa.com
Pixabay.com

Vokietijos oro linijų kompanija „Lufthansa“ siekia, kad jiems būtų leista į teismą paduoti keleivius, specialiai užsisakiusius pigesnį skrydį ir į jį neatvykusius, teigiama pranešime.

Oro linijų atstovai tikina, kad keleiviai vis dažniau renkasi skrydžius su keliais persėdimais, nes jie yra pigseni, tačiau į galutinę vietą taip ir neatvyksta. Dažniausiai keleviai pasilieka taip vadinamoje tarpinėje stotelėje.

Vienai didžiausių oro linijų bendrovių pasaulyje „Lufthansa“ buvo leista į teismą paduoti būtent taip pasielgusį klientą, rašo Metro.co.uk. Teigiama, kad klientas pažeidė aiškiai nurodytas oro linijų taisykles.

Jei klientas neatvyksta į vieną kažkurį skrydį, jo kelionė gali būti atšaukta. Pavyzdžiui, bilietas Dublinas-Londonas-Niujorkas kainuoja pigiau nei tiesioginis bilietas Londonas-Niujorkas. Norėdamas sutaupyti, Londone gyvenantis klientas įsigijo skrydį su daugiau persėdimų. Neatvykus į Dubliną, visa jo kelionė buvo atšaukta.

Oro linijų bendrovė viliasi, kad šis įvykis atbaidys keleivius nuo noro išbandyti tokią taktiką.

Kadangi teismo procesas vis dar vyksta, daugiau informacijos apie su oro linijomis šiuo metu besibylinėjantį klientą pateikti negalima. 

2019 02 12 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt