šeštadienis, gruodžio 5 d.
Oro uoste automobilius palikę keliautojai gavo tūkstantines baudas
tiesa.com

Iš atostogų grįžę poilsiautojai buvo šokiruoti sužinoję, kad už Heathrow oro uoste paliktus savo automobilius gavo nemažas baudas. Bendra baudų suma siekia 33 tūkst. svarų sterlingų.

 Oro uoste dirbančios automobilių priežiūros kompanijos klientų transporto priemones perkėlė į mokamas, savivaldybei priklausančias, stovėjimo aikšteles. Vairuotojai gavo po 60 svarų sterlingų baudą už dieną, kuomet nebuvo sumokėta.

Kaip skelbia portalas Standard.co.uk, dvejose aikštelėse iš viso buvo palikta 275 automobiliai. Automobiliai perkelti Šv.Velykų savaitgalį West Draytono rajone, kuris nuo Heathrow nutolęs apie 15min. važiavimo atstumu.

Oro uoste dirbančios kompanijos už tam tikrą mokestį paima iš išvykstančių vairuotojų automobilius bei juos pastato saugomose aikštelėse. Vairuotojams grįžus, automobiliai perduodami jiems tame pačiame oro uoste.

Vairuotojai pasipiktinę ne tik dėl gautų baudų bei kompanijų aplaidumo. Bet ir dėl to, kad sumokėję pinigus tikėjosi, jog automobilis bus prižiūrėtas, o visą atostogų laiką jis stovėjo nesaugomas, viešoje stovėjimo aikštelėje.

Ir oro uostas, ir savivaldybė pradėjo tyrimus dėl vairuotojus supykdžiusio incidento.

2017 04 26 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt