antradienis, sausio 26 d.
Oro uoste kilęs gaisras sujaukė ir šeštadienio skrydžių tvarkaraščius
tiesa.com

Londono Stanstedo oro uoste penktadienio pavakarę kilęs autobuso gaisras privertė atšaukti skrydžių per itin judrų Velykų savaitgalį, bet šeštadienį darbas vėl vyko įprastu režimu.

Gaisras prie įėjimo į terminalą įsiplieskė 16 val. 20 min. vietos (18 val. 20 min. Lietuvos) laiku ir buvo visiškai užgesintas iki 17 val. (19 valandos).

Ketvirtame judriausiame Didžiosios Britanijos oro uoste, esančiame maždaug už 50 km į šiaurės rytus nuo Londono, skrydžiai buvo atšaukti iki penktadienio pabaigos, bet šeštadienį jau buvo dirbama pagal įprastą tvarkaraštį. Vis dėlto socialiniuose tinkluose pasipylė pasipiktinimai, kad skrydžiai dar nevyksta normaliai, nors nuo gaisro laiko jau praėjo nemažai. 

Autobuso variklio elektros sistemoje įsiplieskus liepsnoms transporto priemone visiškai supleškėjo. Vis dėlto viduje tuo metu buvo tik vairuotojas, ir jokie žmonės nenukentėjo.

„Iš viso apie 100 skrydžių buvo atidėti, nukreipti kitur arba atšaukti“, – sakė naujienų agentūrai AFP Stanstedo oro uosto atstovas.

Manoma, kad atšaukta apie pusė šių skrydžių; sutrikimas paveikė apie 10 tūkst. žmonių.

„Oro bendrovės tikisi šiandien surengti papildomų skrydžių vietoje atšauktų, taip pat perregistruoja keleivius į bet kokias laisvas vietas ir likusiai savaitgalio daliai“, – aiškino atstovas.

Iš oro uosto terminalo vidaus buvo matomos didžiulės liepsnos. Virš degančio autobuso kilo tirštų juodų dūmų debesys.

Pastate buvę žmonės buvo išvesti į oro uosto aikštelę kitoje pastato pusėje. Taigi, keleiviai, kuriems nebuvo atlikta saugumo patikra, susimaišė su patikrintais, ir galiausiai skrydžiai buvo atšaukti.

2018 03 31 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt