ketvirtadienis, liepos 2 d.
Oxford Circus ant metro bėgių nukritusį žmogų rizikuodami gyvybėmis gelbėjo praeiviai
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šimtai Centrine Londono metro linija keliavusių miesto gyventojų buvo evakuoti dėl šiurpaus įvykio - žmogus nukrito tiesiai ant metro bėgių. Sausakimšoje platformoje įvykį stebėjo daugybė žmonių.

Likus vos kelioms dešimtims sekundžių iki metro traukinio atvykimo vienas iš metro platformoje stovėjusių žmonių pasijuto prastai ir susmuko, krisdamas tiesiai ant bėgių.

Du didvyriai, rizikuodami savo gyvybėmis puolė traukti nelaimėlio nuo bėgių. Jiems pavyko, tačiau traukinys į jų vietą stojo vos kelios sekundės po to, kai Jie pasitraukė nuo bėgių.

Įvykis įvyko šįryt, piko valandomis, apie 09:15 vietos laiku. Įvykio liudininkai pasakojo, kad vyrai reagavo žaibiškai, kol kiti tik stovėjo ištikti panikos ir rėkė.

Vienas liudininkas pasakojo: „buvau vos keletą metrų nuo ten, kur žmogus nukrito. Stovėjau prie pat geltonos linijos, tad puikiai viską mačiau. Išgirdau šūksnius, o tada vyras nuvirto tiesiai ant bėgių.

Jis gulėjo kiek žemiau jų. Visi panikavo, kažkas greitai paspaudė pagalbos mygtuką, visi reikalavo sustabdyti traukinį, rėkė. Kažkoks drąsuolis nušoko žemyn ant bėgių. Vėliau žmonės jam padėjo iškelti nelaimėlį ir pačiam užlipti atgal ant platformos.

Vėliau mums liepė išeiti iš platformos, tad žinoma, buvo daug panikos ir pasimetimo, buvau šokiruotas, tačiau išėjęs į lauką pajėgiau nusiraminti”. Netrukus stotis vėl buvo atidaryta.

Nukritusį vyrą apžiūrėjo Britų Transporto policijos pareigūnai ir paramedikai, apie jo būklę šiuo metu naujienų nėra.

2019 09 25 13:25
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt