trečiadienis, spalio 28 d.
Oysterį nuo šiol galėsite papildyti mobiliuoju telefonu
tiesa.com

Nuo šiol už keliones su Oysterio kortele galėsite susimokėti savo išmaniuoju telefonu, pranešė Londono transportas (angl.Transport for London, TfL).

Londono transporto departamentas oficialiai pristatė programėlę, skirtą Oysterio kortelės papildymui išmaniuoju telefonu. Šia nemokama programėle, tinkančią tiek Android, tiek iOS operacinėms sistemoms, galėsite parsisiųsti jau nuo kito mėnesio. Kartu su ja bus ir keletas papildomų atnaujinimų palengvinsiančių keleivių naudojimąsi Oysterio kortelėmis.

Ką leis programėlė?

Ši nauja programėlė leis naudotojams nusipirkti vienkartinius kelionės bilietus, taip pat ir daugkratinio keliavimo bilietus. Programėlė praktiškai nesiskirs nuo sistemos, kuria keleiviai naudojasi oficialiame tfl.gov.uk internetiniame puslapyje, visos paslaugos bus tos pačios ir išmaniąjame telefonu, taip pat čia bus galima pasitikrinti ir kelionės pinigų likutį. 

Jeigu kelionei pinigų bus nepakankamai, atsiras įspėjimas telefono ekrane, kad reikia papildyti savo sąskaitą. Pinigai papildžius savo Oysterio kortelę telefone matytis po psuvalandžio, priešingai nei yra iki šiol, kada pasipildžius sąskaitą pinigus savo internetinėje paskyroje galite matyti tik po paros.

Daugiau naujovių jau kitąmet

TFL žada, kad vis daugiau naujų funkcijų bus pritaikoma bėgant laikui, kad kiekviena kelionė būtų kuo patogesnė. Kitais metais specialioje programėlėje atsiras galimybė peržiūrėti savo kelionių istoriją keliaujant kontaktinio mokėjimo būdu.

Deja, bet bus ir vienas nepatogumas. Keleiviams, kurie naudoja senas Oysterio korteles išduotas dar prieš 2010 metus, teks pasikeisti naujomis, kad galėtų naudotis visomis naujomis funkcijomis.

„Kadangi vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi internetu, kad pagerintų savo gyvenimo kokybę ir jiems nereikėtų gaišti papildomo laiko nereikšmingiems dalykams, mes nusprendėme patobulinti sistemą, kad klientams mokant už savo keliones nebekiltų jokių rūpesčių ir keliavimas taptų dar patogesnis”, -

Standard.co.uk sakė Shashi’s Verma’s TFL vyriausiasis techninis pareigūnas.

2017 07 19 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt