antradienis, liepos 14 d.
Paaiškėjo galutinis Lietuvos krepšinio rinktinės dvyliktukas: į Kiniją vešis tik tris aukštaūgius
tiesa.com
Krepšinionamai.lt
Arnas Butkevičius

Po paskutinių Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynių Dainius Adomaitis paskelbė galutinį komandos dvyliktuką, vyksiantį į Kinijoje vyksiantį pasaulio čempionatą.

Paskutiniais nuo rinktinės „atkabintais“ žaidėjais tapo Žygimantas Janavičius ir Martinas Gebenas, kurie nebuvo registruoti ir paskutiniame komandos kontroliniame susitikime.

Jei Ž. Janavičiaus, kuris per pasiruošimo ciklą žaidė vos ketveriose rungtynėse, pasitraukimas buvo numanomas, tai paskutinės rinktinės dvyliktuko vietos klausimas kabojo iki pat turnyro Seule pabaigos.

Į kompaniją Ž. Janavičiui realiausiai pretendavo M. Gebenas ir Arnas Butkevičius, tačiau pastarasis sugebėjo įtikinti trenerius savo reikalingumu. Vilniaus „Ryto“ puolėjas sėkmingai pasirodė visose trejose rungtynėse Pietų Korėjoje ir pirmą kartą apsivilks Lietuvos rinktinės aprangą viename iš didžiųjų turnyrų. Taip pat rinktinėje debiutuos ir Rokas Giedraitis.

M. Gebeno „atkabinimas“ reiškia, jog į Kiniją vyks vos trys Lietuvos rinktinės aukštaūgiai – Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis ir Paulius Jankūnas. Tiesa, arčiau krepšio gali žaisti ir bent keli lengvieji krašto puolėjai – Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas bei Edgaras Ulanovas.

Pirmąsias pasaulio čempionato rungtynes lietuviai žais sekmadienį 14.30 val., kai susitiks su Senegalo krepšininkais.

Galutinis rinktinės dvyliktukas: Mantas Kalnietis, Lukas Lekavičius, Marius Grigonis, Renaldas Seibutis, Rokas Giedraitis, Jonas Mačiulis, Edgaras Ulanovas, Arnas Butkevičius, Mindaugas Kuzminskas, Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis, Paulius Jankūnas.

2019 08 27 12:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt