trečiadienis, rugpjūčio 5 d.
Paaiškėjo pavojingiausia Londono metro linija
tiesa.com

Šeši nusikaltimai per dieną – tokiais naujausiais statistiniais duomenimis gali „pasigirti” Centrinė Londono metro linija (angl. Central line). Ji tituluota pavojingiausia Londone.

Kaip pranešė standard.co.uk, keliaujantieji Centrine metro linija Londone yra 200 kartų labiau linkę tapti nusikaltimo aukomis nei Waterloo arba City linijų keleiviai.

Naujausia statistika parodė, kad Centrinės linijos metro traukiniuose praėjusiais metais įvykdyta 2100 smulkių nusikaltimų. Palyginimui – nusikaltėliai Waterloo linijoje pričiupti tik 12 kartų.

Bene dažniausias nusikaltimas – vagystė. Iš visų Londono metro įvykdytų nusikaltimų, 40 proc. yra ilgapirščių darbas.

Londono policija paaiškino, kad organizuotos vagišių gaujos nusitaikė būtent į Centrinės metro linijos keleivius todėl, kad 49 jos stotyse nuolat būna itin daug žmonių. Be to, ten sumontuota mažiau vaizdo kamerų.

Anot pareigūnų, pavojingiausios – didžiausios Banko, Liverpoolio ir Stratfordo – stotys.

„Po Northen, Centrinė yra antra labiausiai apkrauta keleiviais linija ir ja besinaudojančių žmonių skaičius tik auga. Iš visų kelionių metro, 15 proc. sudaro būtent kelionės Centrine linija. Tad neišvengiama, kad ir nusikaltimų čia pastebima daugiau,” – situaciją paaiškino Britanijos transporto policijos atstovas Chrisas Burtonas.

Antra pagal nusikalstamumą yra Picadilly linija – ten pernai užfiksuoti 1924 incidentai. Bendrai Londono metro (angl. Underground), DLR ir traukiniuose (angl. Overground) Londono transporto policija pernai užfiksavo daugiau nei 15 tūkst. nusikaltimų.

Daugiausiai keleivių nusikaltimų aukomis tapo sausį.

Vis dėlto teigiama, kad nusikalstamumo lygis Londono metro sumažėjo nuo 17828 nusikaltimų 2012-aisiais iki 19223 2013-aisiais.

Anot transporto policijos pareigūnų, palyginus su kai kuriais Londono rajonais, metro yra „saugumo rojus.”

2015 07 09 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt