šeštadienis, rugsėjo 19 d.
Paauglys nuteistas kalėti už moters žmogžudystę rūgštimi
tiesa.com

Paauglys nuteistas kalėti 17 metų po to, kai parke ant suoliuko sėdinčią trijų vaikų motiną apipylė rūgštimi. Sesele ligoninėje dirbusi moteris mirė nuo patirtų traumų.

Readingo Karūnos tesimas paskelbė, kad 19-metis Xeneralis Websteris yra kaltas dėl Joanne Rand mirties.

Šis incidentas tapo pirmąja mirtimi nuo rūgšties Jungtinėje Karalystėje.

J. Rand Frogmoore, Buckinghamshire esančiame parke ilsėjosi ant suoliuko, kai ant jos pro šalį einanti grupė paaglių netikėtai išpylė butelį rūgšties.

X. Websteris iš incidento vietos pasišalino ant dviračio. Tuo tarpu nukentėjusioji bandė ieškoti pagalbos šalimais esančiame greito maisto restorane „KFC".

Moteris buvo nugabenta į Stoke Mandeville ligoninę birželio 3 d., tačiau ten mirė po vienuolikos dienų dėl organų veiklos sutrikimo ir nudegimų.

„Tavo veiksmų tą sekamdienio popietę kaina yra neįkainojama J. Rand šeimos nariams ir draugams", - sakė teisėja Angela Morris. Tuo tarpu pteisiamasis koneveikė teisėją.

Aukos dukra teisme prisipažino, kad vis dar negali susitaikyti su motinos mirtimi ir suvokti, kaip kažkas gali pasielgti taip beširdiškai ir linkėti kitam blogo.

Nusikaltėlio advokatas teigė, kad vaikinas gailisi dėl savo poelgio. Jis, neva, patyrė sudėtingą vaikystę ir paauglystę ir pats patyrė smurtą.

2018 08 01 07:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt