šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Pagal ką vertinamas užsienietis, norintis paskolos būstui JK?
tiesa.com

Nekilnojamojo turto Didžiojoje Britanijoje pirkimas – patraukli investicija kiekvienam čia gyvenančiam. Tam įtakos turi nuomos kainos, Britanijos ekonomikos stabilumas, nuolatinis nekilnojamojo turto kainų augimas ir pasiūlymų ribotumas. Nekilnojamojo turto Britanijoje turėjimas gerokai pakelia jūsų statusą kreditorių ir valstybinių organų akyse. Tačiau gauti hipoteką Britanijoje užsieniečiui nelengva.

Bankai ir kitos finansinės institucijos dirba pagal savo tikslias procedūras ir normas ir nenori išeiti už jų ribų.

Jeigu gyvenate ir dirbate Didžiojoje Britanijoje, bet nesate jos arba Europos Sąjungos pilietis (-ė), kaip daugelis kitų, greičiausiai turite vieną iš šių vizų: Tier 1, Tier 2, Europos Sąjungos piliečio (-ės) šeimos narys, „Vienintelis užsienio kompanijos atstovas“, studento viza ir t. t.

Tokios vizos leidžia gyventi ir dirbti Didžiojoje Britanijoje, bet kelia sunkumų, bandant gauti hipoteką nekilnojamajam turtui įsigyti.

Kokios pagrindinės vizos turėtojo silpnosios vietos?

Pirmasis „storas“ minusas glūdi jūsų kredito reitinge: nesate įtraukti į „rinkėjų sąrašą“, t. y. neturite teisės balsuoti rinkimuose. Šį sąrašą kreditoriai nagrinėja kaip dar vieną jūsų gyvenimo nurodytu adresu patvirtinimą. Jeigu jūsų pavardės nėra „sąraše“, tai visada negatyviai veikia jūsų kredito reitingą ir galimybę gauti hipoteką.

Antra – pernelyg trumpa jūsų kredito istorija. Daugelis kreditorių prašo jiems pateikti jūsų gyvenamosios vietos Britanijoje per pastaruosius penkerius metus adresus. Ne visi vizų turėtojai gali tai padaryti, nes jų buvimo šalyje laikas dažnai būna trumpesnis, o finansinis aktyvumas per šį laiką nėra labai didelis, tai taip pat turi įtakos reitingui.

Kita silpnoji vieta – jūsų vizos galiojimo laikas. Jis greičiausiai nesutampa su hipotekos, kurios prašote, išmokėjimo laikotarpiu. Kreditorius nori įsitikinti, kad galėsite mokėti įmokas visą jos galiojimo laiką.

Sutuoktinio viza suteikia teisę gyventi ir dirbti Didžiojoje Britanijoje, bet jos turėtojas yra „priklausomas asmuo“, todėl, netgi turint darbą ir sutaupytų pinigų, jums bus labai sunku gauti hipoteką, turint tokią vizą.

Dar vienas svarbus dalykas – įnašas. Jeigu per visą gyvenimo Britanijoje laiką uždirbote pinigų įnašui, puiku. Jeigu įnašui panaudojote sutaupytus pinigus arba gavote juos iš giminaičių ir pažįstamų iš užsienio, viskas yra daug sunkiau. Jūsų pinigų atsiradimo istorijos „švarumas“ labai svarbus kreditoriui. Ne visada užtenka užsienio bankų sąskaitų išrašų. Hipotekos specialisto užduotis šioje situacijoje – padėti abiem šalims. Padedame bankui suprasti jūsų dokumentų specifiką, o klientams išaiškiname, kokius papildomus dokumentus būtina pateikti, siekiant įtikinti kreditorių.

Analogiška ekspertų parama būtina, jeigu gaunate darbo atlygį arba kitų pajamų iš užsienio. Šie išaiškinimai pravers, perkant nekilnojamąjį turtą, siekiant gyventi jame.

Gauti hipoteką investiciniam turtui Britanijoje įsigyti gali netgi piliečiai, negyvenantys šioje šalyje ir neturintys joje kredito istorijos bei pajamų. Stambių bankų užsienio padaliniai siūlo tokią galimybę Europos šalių, Indijos, JAV, Izraelio, JAE piliečiams; netgi yra bankų, galinčių suteikti hipoteką Rusijos, Armėnijos, Kazachstano ir kitų šalių piliečiams.

Nekilnojamojo turto įsigijimas Didžiojoje Britanijoje – tai stresas ir pinigų bei laiko sąnaudos, kurios ne visada veda prie trokštamo rezultato.
 
Mūsų patirtis ir žinios padeda rusakalbės bendruomenės nariams visuose nekilnojamojo turto įsigijimo sandorio etapuose. Mes su jumis ne tik kalbame viena kalba, bet ir kur kas geriau suprantame vieni kitus daugeliu kitų aspektų.
 
Mes naudojame šiuolaikiškas komunikavimo priemones ir dirbame su klientais iš visų Didžiosios Britanijos vietų. Jūs galite konsultuotis telefonu, per „Skype“, el. paštu, atvykti į mūsų biurą Londone arba susitikti kitoje, jums patogioje vietoje.
 
Skambinkite: 01304268934, 07852829016 arba užpildykite formą tinklapyje www.YourMortgageAdvisor.info

2018 03 15 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt