penktadienis, kovo 5 d.
Paklaikęs penktadienis: incidentas oro uoste, spūstys greitkeliuose
tiesa.com

Prieš ilgąjį savaitgalį milijonams žmonių Jungtinėje Karalystėje penktadienį išsiruošus į keliones sutriko transportas: Bristolio oro uoste nuo tako nuslydus lėktuvui apribotas eismas ore, o didžiausiuose greitkeliuose susidarė milžiniškos spūstys.

Prognozuojama, kad dėl savaitgalį vyksiančios didžiausios metų šventės išjudins milijonus britų, kurie keliaus susitikti su artimaisiais švęsti Kūčias ir Kalėdas. Todėl visos viešojo transporto rūšys susidūrė su kur kas didesniais srautais nei įprasta, o nedidelis incidentai sukėlė žymiai sunkesnes pasekmes.

Bristolio oro uoste priešpiet po nusileidimo nuo tako nuriedėjo iš Frankfurto atskridęs nedidelis keleivinis lėktuvas. Jo viduje buvę 25 keleiviai nenukentėjo, jie orlaivį paliko pagal avarinio nusileidimo scenarijų.

Tačiau incidentas privertė uždaryti nusileidimo taką, todėl buvo nukreipti mažiausiai 16 atvykstamųjų skrydžių, o išvykti neleista niekam, dėl to kilo sumaištis.

Viename iš judriausių šalies greitkelyje M40 ties Oxford’u užsiliepsnojus sunkvežimiui susidarė didžiulės spūstys, kuriose automobiliai įstrigo mažiausiai kelioms valandoms.

Spūstys prognozuojamos ir kelyje A303, vedančiame pro istorinį statinį Stonehenge’ą. Į jį plūsta žiemos saulėgrįžos (gruodžio 21-Kūčios) pasitikti norintys žmonės, pernai ties šia vieta eismas buvo sustojęs net 13 valandų.

Spėjama, kad apytiksliai vien automobiliais šventinį savaitgalį JK viduje keliaus apie 15 milijonų žmonių.

2017 12 22 15:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt