antradienis, rugsėjo 29 d.
Palik Kalėdų Senelį ramybėje – studijos Anglijoje bus geriausia dovana!
tiesa.com

Artėjant didžiausioms metų šventėms galima nekvaršinti Kalėdų Seneliui galvos su savo norais ir pasidovanoti sau studijas aukštojoje Jungtinės Karalystės mokykloje – investicijos į save ir įgytos žinios bus dovana, praversianti visą likusį gyvenimą.

Vieni nuo naujų metų sau pažada pradėti sportuoti, kiti – atsikratyti žalingų įpročių ar galiausiai laikytis dietos. Tačiau po švenčių galima pradėti siekti ir aukštojo išsilavinimo vienoje ar kitoje srityje.

Ir tai nebus beprasmis kalėdinis noras.

Kad ir kaip sudėtingai atrodo toks tikslas, taip viso labo nėra – britai yra sudarę kone geriausias sąlygas pasaulyje siekti aukštojo išsilavinimo.

Šiuo metu Jungtinės Karalystės universitetai jau priima paraiškas papildomam priėmimui, kuris suteikia teisę studijas pradėti nuo vasario mėnesio ir bet kuris panorėjęs jau po poros mėnesių galės pasigirti pradėtais mokslais gilias švietimo tradicijas turinčios šalies aukštojoje mokykloje.

Aukštasis išsilavinimas prieinamas kone visiems – net jeigu esate užsienietis ir jau spėjote pamiršti mokyklos baigimo metus. Priešingai, vyresni už abiturientus žmonės laukiami universitetuose, o jų gyvenimiška patirtis laikoma pranašumu.

Laimę patariama bandyti ir tiems, kurie abejoja savo galimybėmis dėl įvertinimų brandos atestatą – lanksti JK aukštojo mokslo sistema leidžia pradėti studijas net ir tiems kandidatams, kurių pažymiai „neblizga“. Juk nesiseka tik tiems, kurie net nebando, ar ne?

Besiskundžiančius laiko trūkumu taip pat galima nuraminti, mat studijų tvarkaraštis – itin lankstus ir nesunkiai suderinamas su darbu: pavyzdžiui, paskaitoms reikia skirti vos 1-2 dienas per savaitę, o šiuolaikinės technologijos suteikia galimybę atsiskaityti neišeinant iš namų bei neišleidžiant nė penso kelionei į universitetą.

Kruopščiai planuojantiems išlaidas derėtų žinoti, kad vis dar yra puikios galimybės gauti finansinę valstybės paramą studijoms bei pragyvenimui visiems užsieniečiams, nepriklausomai nuo to, prieš kiek laiko jie atvyko į Jungtinę Karalystę. Tokia parama Londone gali siekti net iki 16 000 svarų sterlingų per metus.

Be to, studentai gali naudotis nuolaidomis viešajame transporte ir daugelyje kitų vietų.

Vasarį studijas pradėję žmonės gali rinktis: pradėti nuo paruošiamųjų mokslų arba vytis tuos, kurie į mokslus kibo rugsėjį ir iki kito rudens tapti lygiaverčiu antrakursiu.

Studijų pasirinkimas – labai platus: verslo, turizmo ir kitose srityse, kurių specialistai šiuo metu yra itin paklausūs darbo rinkoje.

Todėl tie, kurie sprendimą studijuoti priims dabar, jau netolimoje ateityje Kalėdas sutiks kaip diplomuoti ir žiniomis pasikaustę specialistai.

Ir tai tikrai nebus šventinis stebuklas. Rezervuok vietą dabar, susitvarkyk – po švenčių.

Reikia pagalbos? Daugiau informacijos – 

„Vertėjai Londone“

„Studijų centras“
Tel: 07540321275
El. paštas: info@vertejailondone.com
www.vertejai-londone.com
Facebook: Vertejai Londone
Studijų centras UK

2017 12 21 11:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt