trečiadienis, liepos 8 d.
Pamatykite: Londono metro juodaodį verslininką užsipuolę rasistai vaidino beždžiones
tiesa.com
stop kadro nuotr.

27-erių metų verslininką Mohammed Dirir užfiksavo rasizmo ataką Londono metro, Northern line. Šeši vyrai juodaodį užsipuolė dėl jo odos spalvos, šokinėjo ant metro sėdynių, kasėsi pažastis ir skleidė beždžioniškus garsus.

Pats vyras komentavo: „žiūrėkit, traukinyje turime baltų beždžionių”.

Vaizdo įrašu Mohammed Dirir socialiniuose tinkluose pasidalinti nusprendė tam, kad jį užsipuolę vyriškiai gautų pamoką - tai nebuvo jų pirmas išpuolis kelionės metu - visą kelionę M. Dirirą terorizavę draugai savo pokštą pakartojo ir vyriškiui pasakius, kad nori tai nufilmuoti.

Iš Olandijos kilęs verslininkas pasakojo: „metro aš skaičiau. Įlipo ši grupė vyriškių - aš nekreipiau į juos dėmesio, jie šokinėjo aplink ir skleidė beždžionių garsus. Stengiausi nekreipti dėmesio ir toliau, tačiau pakėliau akis ir vienas jų man parodė iškeltus nykščius - supratau, kad jie nori, jog aš supraščiau, kad jų taikinys esu būtent aš.”

Tokių rasistinių išpuolių artėjant Brexituj Anglijoje - vis daugiau. Itin plačiai nuskambėjo užpultos transporto pareigūnės atvejis. Ji buvo konfrontuota, nes dėvėjo tarnybinę uniformą. Ją užsipuolusi gauja ėmė darytis su ja asmenukes šaukdami, kad ji - nepadori musulmonė, nes dėvi tarnybinius drabužius.

2019 03 10 11:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt