šeštadienis, kovo 6 d.
Pamotės „meilė“: mažylę mušė iki mirties
tiesa.com

Giminaitės dukrelės globotine tapusi moteris užuot pasirūpinusi mažyle nuolat prieš ją smurtavo ir galiausiai barbariškai nužudė.

Birminghamo karūnos teismas pripažino Kandyce Downer pripažino kalta dėl pusantrų metukų globotinės Keegan nužudymo ir šiandien planuoja moteriai paskelbti bausmę už šį itin žiaurų poelgį.

Vos gimusi mergaitė buvo atskirta nuo heroino priklausomos jos biologinės motinos, o ją globoti nutarė giminaitė K. Downer, kuri jau augino keturis vaikus. Tačiau vietoj šilumos ir meilės naujuose namuose Keegan laukė tikras pragaras: devynis mėnesius kentė nuolatinį fizinį smurtą ir neapykantą.

Trumpas ir liūdnas mergaitės gyvenimas baigėsi praėjusių metų rugsėjo 5-ąją, kai po eilinio sumušimo globėja vaikui iškvietė medicininę pagalbą. Prieš tai padarydama moteris iš vaikiškos lovelės išėmė kruviną čiužinį ir išmetė jį į atliekų konteinerį.

Konstatavus mergytės mirtį pradėtas tyrimas dėl jos nužudymo, ekspertai ant jos kūno aptiko daugiau kaip 150 mėlynių ar įbrėžimų, namuose Birminghamo priemiestyje Weoley Castle aptikta jos kraujo pėdsakų. Manoma, jog mergaitė mirė nuo sužalojimų, kuriuos ji patyrė po daugybės smūgių.

Bylos nagrinėjimo metu kaltinamoji naparodė jokio gailesčio ar liūdesio, nors jos kaltė buvo visiškai įrodyta.

2016 05 04 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt