penktadienis, vasario 26 d.
Parke be sąmonės rastas berniukas penktadienio vakare mirė ligoninėje
tiesa.com
facebook nuotrauka

Carsono Price mama Tatum Price prabilo apie sūnaus mirtį: „mano gyvenimas - žlugęs”. Berniukas be sąmonės buvo rastas parke, o vėliau mirė ligoninėje. Policija tiria trylikamečio mirtį, šiuo metu ji laikoma nepaaiškinta.

Nelaimės išsekinta trylikamečio berniuko, be sąmonės rasto parke pietiniame Velse prabilo apie tragediją.

Tatum Price socialinio tinklo facebook asmeninėje paskyroje paskelbė: „jaučiuosi sulaužyta, mano gyvenimas - žlugęs. Mano kūdikėlio nebėra.”

Jos sūnus Carsonas Price ligoninėje mirė penktadienio vakare.

Gwento policijos pareigūnai tiria ėvykį, tačiau kol kas berniuko mirtis yra laikoma nepaaiškinta.

Tatum draugė Kelly Wall komentavo: „mes visi galvojame apie tave ir tavo šeimą, Tatum, tai - be proto skaudus laikas”.

Gėlės ir įvairiausios smulkmenos puošia įvykio vietą, vienas iš paliktų laiškelių sako: „Ilsėkis ramybėje, Carsonai, berniuk, pasiilgsime tavęs. Skrisk aukštai”.

Policija į įvykio vietą buvo iškviesta apie 19:20 vietos laiku, jiems buvo pranešta, kad Ystrad Mynach parke, šalia Caerphilly gatvės rastas berniukas be sąmonės.

Vyriausiasis inspektorius Samas Payne komentavo: „šiuo metu vykdomas tyrimas dėl šio jauno berniuko žūties aplinkybių dar vis itin ankstyvose stadijose. Specialistai dirba, kad nustatytų tikslią jo mirties priežastį, mūsų mintys - kartu su šeima ir artimaisiais.”

Lewis High School mokyklos, kurioje mokėsi berniukas direktorius Chrisas Parry sakė: „išgyvename šią žinią su didelio skausmu, mirė vienas iš mūsų mokyklos mokinių.

Visi mokykloje šokiruoti ir priblokšti to, kad praradome vieną asmenį iš mūsų tarpo. Esu tikras, kad visi mūsų bendruomenės nariai siunčia pačią nuoširdžiausią užuojautą berniuko šeimai ir artimiesiems.

2019 04 14 11:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt