sekmadienis, birželio 7 d.
Parke moterį išprievartavęs lietuvis išgirdo bausmę
tiesa.com

Ilgiems metams už grotų siunčiamas bei seksualinio nusikaltėlio etiketę visam gyvenimui gavo jaunas lietuvis, viešoje vietoje išprievartavęs bei apiplėšęs moterį.

Peterborougho karūnos teismas paskelbė, kad 27 metų Linas Žukauskas siunčiamas už grotų 10 metų, pagal Jungtinės Karalystės įstatymus, jis taip pat visą likusį gyvenimą bus įtrauktas į seksualinių nusikaltėlių sąrašą. Šioje šalyje atlikęs laisvės atėmimo bausmę jis taip pat gali būti deportuotas į Lietuvą.

Jaunas vyras tokios bausmės sulaukė už praėjusių metų spalio 21-osios vakare įvykdytą nusikaltimą Wisbeche – Rytų Anglijos mieste.

Nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis L. Žukauskas vakare susitiko vyresne moterimi (jos tapatybė neatskleidžiama), įsigijo alkoholinių gėrimų ir nutarė juos išgerti ten, kur jų nepastebės vaizdo kameros – tamsiame Tillery parko kampelyje.

Porai vartojant svaigalus vyras užpuolė moterį, išprievartavo ją, pagrobė aukos rankinuką ir spruko. Nukentėjusioji parbėgo namo, apie tai, kas įvyko papasakojo savo partneriui ir kreipėsi į policiją.

L. Žukauskas sulaikytas netrukus po įvykio, jo kaltė visiškai įrodyta.

NHS medikus iš Lietuvos vilioja pasakiška alga

2017 01 13 09:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt