trečiadienis, rugsėjo 30 d.
Pašalpos Anglijoje: D. Cameronas priverstas atsisakyti planų
tiesa.com

Po ilgų derybų dėl Jungtinės Karalystės (JK) narystės Europos Sąjungoje (ES), šalies Ministro pirmininko Davido Camerono pasiūlymas imigrantams iš ES pirmuosius ketverius metus uždrausti gauti socialines pašalbas buvo atmestas.

Kaip pranešė portalas express.co.uk, premjerui nepavyko rasti paramos savo projektui, pagal kurį į JK atvykstantiems imigrantams ketveriems metams būtų įšaldytos pašalpos.

Pasak ES vadovų, toks pasiūlymas yra diskriminacinio pobūdžio ir tiesiogiai prieštarauja laisvam žmonių bei kapitalo judėjimui ES ribose – vienam pagrindinių ES principų.

Lenkijos ministrė pirmininkė Beata Szydlo teigė, kad karštų debatų metu D. Camerono argumentai visiškai neįtikino.

Pasak šešėlinio užsienio reikalų ministro Hilary’io Benno, šis D. Camerono politinis žingsnis, kuris buvo kritikuojamas nuo pradžių, – visiškai nepavykęs, o pats ministras pirmininkas jaučiasi nusivylęs nesugebėjęs įvykdyti užsibrėžto tikslo.

„Pagrindine debatų tema jis pasirinko pašalpų mažinimą imigrantams iš ES. Tai tikrai nėra gera idėja, nes reiktų nepamiršti, kad tie patys imigrantai įnešė milžinišką įnašą kuriant Jungtinės Karalystės bei visos Europos ekonomiką”, - pridėjo H. Bennas.

2015 12 13 10:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt